قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
چهره‌های ممتاز علمی حوزه علمیه قزوین معرفی شوند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

چهره‌های ممتاز علمی حوزه علمیه قزوین معرفی شوند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


چهره‌های ممتاز علمی حوزه علمیه قزوین معرفی شوند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، مدیر روابط عمومی و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه قزوین صبح دوشنبه با حجت الاسلام سید موسی ابراهیمی‌مدیر سابق، استاد اخلاق حوزه علمیه قزوین دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام عباس افشار مدیر روابط عمومی و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه قزوین در این دیدار گفت: حجت الاسلام سید موسی ابراهیمی از اساتید و نویسندگان برجسته این شهر دارالمومنین هستند و توانستند آثار بسیاری در زمینه‌های مختلف به چاپ برسانند.

وی ادامه داد: این استاد اخلاق با اینکه کسالت دارند ولی هیچگاه دست از تحقیق و پژوهش و مطالعه بر نمی‌دارند که باید طلاب ایشان را الگوی تحصیلی خود قرار دهند.

حجت الاسلام افشار خاطرنشان کرد: استان قزوین عالمان و شخصیت‌های برجسته ای دارد که توانسته در عرصه‌های علمی خوش بدرخشند که حجت الاسلام سید موسی ابراهیمی یکی از این عالمان است.

وی اظهار کرد: حوزه علمیه قزوین چهره‌های ممتاز علمی داشته که چه خوب است این ستارگان درخشان حوزوی از سوی رسانه‌ها به مردم به خصوص جوانان معرفی و شناسانده شوند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزچهره‌های ممتاز علمی حوزه علمیه قزوین معرفی شوند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.