قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
چهار هزار و ۸۲۰ بسته معیشتی بین نیازمندان خراسان‌جنوبی توزیع شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

چهار هزار و ۸۲۰ بسته معیشتی بین نیازمندان خراسان‌جنوبی توزیع شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، علی عرب نژاد ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بیش از ۱۹ میلیارد و ۵۲۸ میلیون ریال کمک مومنانه ماه مبارک رمضان و فطریه هم استانی‌ها به مؤسسات خیریه تحت نظارت بهزیستی بوده است.

مدیرکل بهزیستی خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: با منویات رهبر فرزانه انقلاب جهت رزمایش کمک‌های مؤمنانه به افراد نیازمند، در ماه مبارک امسال بهزیستی استان به تبعیت از سازمان بهزیستی کشوراقدام به راه‌اندازی پویش همدلی مؤمنانه نمود.

عرب نژاد افزود: بهزیستی با حمایت استانداری و همکاری نهادهای انقلابی همچون سپاه و بنیاد مستضعفان، مؤسسات خیریه، نسبت به جذب کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم مؤمن و خداجوی استان اقدام نمود.

وی گفت: نتیجه این اقدام تهیه چهار هزار و ۸۲۰ بسته معیشتی و توزیع ۱۷ هزار و ۴۶۸ پرس غذای گرم در ماه مبارک به ارزش ۱۵ میلیارد ۴۰ میلیون ریال و جمع‌آوری ۴ میلیارد و ۸۴۴ میلیون ریال کفاره و فطریه بوده است.

مدیرکل بهزیستی خراسان‌جنوبی اظهار کرد: فرمایش رهبر معظم انقلاب و شور و اشتیاق مردم، مسئولان مؤسسات خیریه مراکز و نهادهای انقلابی، گروه‌های جهادی، تعطیلی اکثر افطاری‌ها، دعوتی‌ها و مهمانی‌های ماه مبارک به دلیل محدودیت‌های کرونایی و اهدای مبالغ ضیافت‌های افطاری به مؤسسات و مراکز خیریه بهزیستی از دلایل افزایش چند برابری کمک‌های مردمی در ماه مبارک رمضان است.

عرب نژاد یادآور شد: همت مضاعف خیران و مردم نیکوکار برای حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی ناشی از ویروس کرونا نیز از دیگر دلایل افزایش چند برابری کمک‌های مردمی در ماه مبارک رمضان امسال است.

چهار هزار و ۸۲۰ بسته معیشتی بین نیازمندان خراسان‌جنوبی توزیع شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۱۴:۴۷:۵۳

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.