قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
چادرملو منطقه جدید صنعتی ایجاد می‌کند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

چادرملو منطقه جدید صنعتی ایجاد می‌کند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


چادرملو منطقه جدید صنعتی ایجاد می‌کند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، ناصر تقی‌زاده در نخستین جلسه مشترک با مدیران عامل شرکت‌های عضو خانواده بزرگ چادرملو با اشاره به اشباع ظرفیت توسعه صنایع فولادی کشور اظهار داشت: شرکت عظیمی چون چادرملو نمی‌تواند تنها متکی به فعالیت در حوزه معدن و فولاد باشد از این رو طرح مدونی تدوین شده که مسیر توسعه این شرکت مهم بورسی را برای ۱۰ سال آینده برنامه ریزی کرده است.

وی افزود: در نظر داریم برای اجرای طرح‌های پایین دستی صنعت فولاد و سایر صنایع مرتبط، منطقه صنعتی چادرملو را در محور یزد به طبس اجرا کنیم و برای پیاده سازی این طرح بسیار مصمم هستیم و لازمه آن ایجاد هماهنگی و هم اندیشی با سایر شرکت‌هایی است که بخش عمده سهام آنها متعلق به چادرملو است.

تقی زاده ضمن تشکر از همراهی و حمایت مسئولان استان یزد از برنامه‌های توسعه بخش چادرملو عنوان کرد: در این منطقه صنعتی که قرار است با سرمایه گذاری چادرملو و انجام شود در فاز اول، ساخت سه واحد صنعتی بزرگ از جمله واحد سوپر مگامدول احیای مستقیم، کارخانه فروسیلیس و کارخانه آجر نسوز در دستور کار قرار گرفته و به موازات آن، شرکت اکتشافات معدنی و چند واحد تأمین کننده مواد مورد نیاز صنایع فولادی نیز احداث می‌شود.

تقی زاده ادامه داد: این منطقه صنعتی که قادر است چند هزار شغل جدید ایجاد کند، تضمینی برای سودآوری شرکت و امنیت خاطر سهامداران حقیقی و حقوقی در درازمدت خواهد بود و به گونه‌ای طراحی می‌شود که نیاز کشور و استان یزد برای توسعه صنعت تا ۵۰ سال آینده را پاسخگو باشد.

مدیرعامل چادرملو همچنین به تبیین ضرورت توجه به رفاه و معیشت کارگران و کارکنان پرداخت و بیان کرد: وظیفه ما در کنار تولید، توجه به نیازهای اساسی پرسنل است و نباید از آن غفلت کرد.

وی تصریح کرد: تأمین مسکن کارگران فاقد مسکن از برنامه‌های مهم ماست که با همکاری و مشارکت شرکت‌ها ی تابع و تشکیل تعاونی مسکن در آینده نزدیک محقق می‌شود.

تقی زاده همچنین در مورد اقدامات چادرملو در راستای مسئولیت اجتماعی بیان کرد: یکی از تکالیف ما توجه به نیازهای توسعه پایدار در مناطق تحت فعالیت است که در این راستا نیز اقدامات قابل توجهی در دست اقدام داریم از جمله طرح تصفیه و انتقال آب خلیج فارس به استان یزد، ساخت مجتمع بزرگ فرهنگی، ورزش شهید قاسم سلیمانی (صنایع) در اردکان، ایجاد کمربند سبز در حاشیه جاده اردکان تا عقدا، تجهیز مراکز بهداشتی و درمانی، ساخت مراکز علمی و آموزشی و چندین طرح رفاهی، اجتماعی و فرهنگی دیگر.

به گزارش مهر، در این جلسه هم اندیشی، مدیران شرکت‌های عضو خانواده چادرملو با تقدیر از اندیشه‌های توسعه بخش مدیر عامل چادرملو، آمادگی خود را برای همراهی و یکپارچه سازی طرح‌ها و برنامه‌های شرکت با حضور در کارگروه‌های تخصصی اعلام کردند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزچادرملو منطقه جدید صنعتی ایجاد می‌کند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.