قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

پیگیر تبدیل «خَبر» و «امیرآباد» به شهر هستیم – اقطاع نیوز

به گزارش اقطاع زمین، فتحعلی حمزه جواران صبح شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان بافت با بیان اینکه جایی که قانون حاکم باشد پیشرفت و آبادانی وجود دارد، اظهار داشت: روستای کشکوئیه شهرستان بافت بر اساس‌نامه وزیر کشور به شهر تبدیل‌شده است و پیگیر هستیم که خَبر و امیرآباد از روستا تبدیل به شهر شوند.

وی ادامه داد: همچنین منطقه طرنگ برای گازرسانی در دستور کار قرارگرفته است.

حمزه جواران عنوان کرد: در سفر استاندار کرمان به شهرستان بافت ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار برای راه دسترسی دانشجویان به موسسه آموزش عالی شهرستان و ۲۰۰ میلیون تومان برای محوطه سازی موسسه آموزش عالی اختصاص داده شد.

نماینده شهرستان‌های بافت رابر ارزوئیه هم در این جلسه گفت: مسئولان از فرصتی که به دست آورده‌اند حداکثر استفاده را بکنند و برای حل مشکلات معیشتی مردم تلاش کنند.

علی بختیاری اظهار داشت: اربعین امثال یکی از ماندگارترین حماسه‌ های بزرگ بود و برای اینکه اهداف عاشورای امام حسین (ع) را بدانیم باید زندگی آن حضرت را تجزیه‌ و تحلیل کنیم.

در این جلسه «علی جاوید» به‌عنوان رئیس جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافت معرفی و از خدمات «رضا مهدی پور» رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان تقدیر شد.

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.