قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
پیگیری بیمه ورزشکاران در دستور کار کمیسیون ورزشکاران

پیگیری بیمه ورزشکاران در دستور کار کمیسیون ورزشکاران – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


پیگیری بیمه ورزشکاران در دستور کار کمیسیون ورزشکاران

او ادامه داد: بررسی آخرین نقطه نظرات IOC در خصوص کمیسیون ورزشکاران و بررسی آیین نامه اصلاح شده کمیسیون مواردی بود که در نشست امروز به آن پرداخته شد سپس در رابطه با مشکلات پیش روی ورزشکاران و المپین ها بخصوص در این ایام سخت کرونایی  مواردی  مطرح شد و تمامی اعضا بر این موضوع تاکید داشتند که کمیسیون سخنگو هم داشته باشد. همچنین مقرر شد تا از سوی کمیسیون نامه ای به اعضای محترم هیات اجرایی کمیته نوشته شود تا در صورت امکان تفاهمنامه ای بین کمیته ملی المپیک  و وزارت کار در خصوص بیمه ورزشکاران و استفاده این عزیزان از تسهیلات آن رایزنی های صورت پذیرد.

نوروزی افزود: در نشست امروز تصمیم بر آن شد تا  کارگاه هایی جهت المپین ها و یا در واقع برای عزیزانی که موفق به کسب سهمیه المپیک شده اند از سوی افتخار آفرینان سابق المپیکی ایران برگزار شود تا با توجه به حضور در المپیک های قبلی  و آشنایی به شرایط حساس کسب سهمیه تا حضور در المپیک تجربیات و داشته ها خود را در اختیار سهمیه گیران بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو قرار دهند . در پایان  هم من  با اکثریت آرا به عنوان سخنگوی کمیسیون انتخاب شدم.

طاهره طاهریان نائب رئیس کمیته ملی المپیک و مسئول امور کمیسیونها، مقدم دبیر شورای راهبردی کمیسیونها،هادی ساعی رئیس کمیسیون،معصومه قربانی دبیر، سعید حسنی پور،ساوه شمشکی،الهه احمدی،مهسا جاور،حمیده عباسعلی،قاسم رضایی،مهدی کامرانی و افشین نوروزی در این نشست حضور داشتند.

به گزارش ایپنا: نفراتی چون آرش میر اسماعیلی، حسن تفتیان، زهرا نعمتی، کمیل قاسمی، بهداد سلیمی، مجتبی عابدینی، یوسف کرمی در جلسه حضور نداشتند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزپیگیری بیمه ورزشکاران در دستور کار کمیسیون ورزشکاراننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.