قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
پیگیری برای رفع مشکلات واحدهای اقتصادی بروجرد از سوی وزارت کار - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پیگیری برای رفع مشکلات واحدهای اقتصادی بروجرد از سوی وزارت کار – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


پیگیری برای رفع مشکلات واحدهای اقتصادی بروجرد از سوی وزارت کار – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، حجت الله میرزایی امروز چهارشنبه در بازدید از کارخانه اکسیر بروجرد، اظهار داشت: پروژه تولید شیر خشک شهرستان بروجرد با سرعت خوبی در حال اجرا بوده و امیدواریم تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.

وی با بیان اینکه این پروژه با حدود ۱۵۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری به بهره برداری می‌رسد، عنوان کرد: زمین کافی برای طرح توسعه این شرکت وجود دارد و امیدواریم با افزایش این ظرفیت به حدود ۸۰۰ تا هزار تن شیر، در سال‌های آینده توسعه پیدا کند.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه همچنین دو شرکت اکسیر و زاگرس فارمد، دو شرکت مهم در حوزه دارو سازی هستند، بیان داشت: این شرکت‌ها در قطع وابستگی، صادرات محصولات دارویی و تأمین ارز برای کشور مؤثر هستند و جز بنگاههای مهم و محوری در ایجاد خوشه صنایع غذایی و دارویی در لرستان محسوب می‌شوند.

میرزایی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه تعداد واحدهای دارای مشکل بروجرد بسیار کم است، افزود: در این شهرستان فقط یک بنگاه مشکل دار با تعاریف عرفی و استاندارد ما وجود دارد که در اختیار قوه قضائیه بوده و باید تعیین تکلیف شود.

وی، بیان داشت: ما تلاش می‌کنیم هیچ بنگاهی مشکل دار نشود و گاهی با کوچک‌ترین عوارض هشدار دهنده در راستای پیگیری برای حل آنها اقدام می‌کنیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزپیگیری برای رفع مشکلات واحدهای اقتصادی بروجرد از سوی وزارت کار – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.