قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
پیشگیری از وقوع جرم در اولویت سازمان قضایی نیروهای مسلح است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پیشگیری از وقوع جرم در اولویت سازمان قضایی نیروهای مسلح است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


پیشگیری از وقوع جرم در اولویت سازمان قضایی نیروهای مسلح است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز مسلم یاران پیش از ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح خراسان شمالی که در محل این سازمان در استان برگزار شد، اظهار کرد: اگر پیشگیری از وقوع جرم در حوزه نیروهای مسلح به درستی اجرا شود، شاهد کمترین پرونده و شکایت مردمی خواهیم بود و در خرسان شمالی تاکنون این گونه بوده است لذا اولویت اصلی ما پیشگیری از وقوع جرم است و نه مقابله با جرم.

رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح خراسان شمالی با اشاره به فعالیت‌های پیشگیرانه خراسان شمالی در حوزه وقوع جرم گفت: در حوادث سال ۹۶ و ۹۸ و بسیاری از مسائل که می‌توانست امنیت استان را خدشه دار کند به خوبی عمل کرده‌ایم.

وی در ادامه به اعتراضات مردم در کارخانه آلومینا جاجرم اشاره کرد و افزود: به محض وقوع آن اعتراض، اعضای شورای تأمین در محل حضور یافتند و به این ترتیب یک تهدید امنیتی جدی که می‌توانست بخشی از تولید کشور را مختل کند، ختم به خیر و مسئله در یک شب حل شد.

یاران نقش فرماندهان در حوزه پیشگیری از وقوع جرم نیروهای مسلح را جدی عنوان کرد و ادامه داد: با محافظت از نیروهای مسلح و جلوگیری از جرم، می‌توانیم از خون شهدا صیانت کنیم.

رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح خراسان شمالی نظم در حوزه کارکنان قضائی و نیروهای مسلح را دیگر عامل پیشگیری از وقوع جرم دانست و بیان کرد: به این مسئله به عنوان یک اصل معتقدیم و با اجرای این موارد سعی می‌کنیم در شاخص‌ها رشد بیشتری داشته باشیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزپیشگیری از وقوع جرم در اولویت سازمان قضایی نیروهای مسلح است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.