قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
آب شرب مردم دشت ورامین باید از سد ماملو تأمین شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پیشوا برای تقویت گردشگری مذهبی ظرفیت بسیار مناسبی دارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


پیشوا برای تقویت گردشگری مذهبی ظرفیت بسیار مناسبی دارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، حسین نوش آبادی ظهر دوشنبه در جلسه شورای اداری پیشوا که با حضور مسئولان شهرستانی برگزار شد اظهار داشت: خداوند متعال به برکت نظام و انقلاب، نعمت‌های فراوانی را از جمله استقلال، آزادی، معنویت، تشکیل نظام، دولت اسلامی و… را بر ما ارزانی داشت که باید قدر این نعمت‌ها را بدانیم.

نوش آبادی افزود: پیوند مردم انقلابی و ولایی پیشوا با اسلام، قرآن و اهل بیت (ع) ریشه‌دار است و بهترین شاهد بر ولایت‌مداری مردم منطقه میزبانی از فرزند حضرت موسی بن جعفر (ع) است و با وجود این ظرفیت متأسفانه تا به امروز نتوانستیم از این موقعیت برای گردشگری مذهبی استفاده کنیم در صورتی که می‌توانستیم در تراز حضرت معصومه (س) و شاه چراغ (ع) این جایگاه را معرفی و تبیین نمائیم که این اقدام می‌تواند یک موقعیت ممتاز برای پیشوا فراهم کرده و بهره‌های معنوی، فرهنگی و حتی اقتصادی نصیب منطقه کند.

وی بیان داشنت: فرمایشات رهبر معظم انقلاب در صحن مطهر امامزاده جعفر (ع) نکات دقیق و مطالب وزین و ارزشمندی در بر داشت که رجوع به آنها می‌تواند موقعیت فرهنگی، تمدنی و تاریخی منطقه را در کل کشور بیشتر روشن نماید و همین قدمی برای معرفی منطقه و جذب توریست و گردشگر می‌شود.

نماینده مردم پیشوا، ورامین و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت: حادثه ۱۵ خرداد نقطه جهش و خیزش مردم ایران بوده و آغازگر نهضت اسلامی شد و مردم پیشوا نقش ارزنده‌ای در آن داشتند ولی از این موقعیت نیز نتوانستیم بهره ببریم در حالی که هر کدام از اینها می‌تواند بستر رشد و تعالی منطقه را فراهم نماید.

نوش آبادی عنوان داشت: پیشوا از نظر موقعیت جغرافیایی و اقلیمی نیز شرایط ممتازی دارد؛ استعداد کشاورزی و دامپروری، کشت محصولات استراتژیک، تولید و پرورش دام، گل‌های تزئینی و محصولات گلخانه‌ای از ظرفیت‌های مهمی است که در حال انجام است.

وی افزود: در شهرستان پیشوا از ابتدای انقلاب تاکنون خدمات زیادی صورت گرفته است ولی در خور شأن و قابلیت‌های انقلابی و معنوی این مردم نبوده و تا رسیدن به نقطه مطلوب و مورد رضایت مردم فاصله داریم و باید این فاصله‌ها را کم کنیم و به سمتی برویم که امیدواری در مردم بیشتر شود.

نماینده مردم پیشوا، ورامین و قرچک در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بر مشکلات، ظرفیت‌ها، کمبودها و چالش‌های منطقه کم و بیش واقف هستیم و قطعاً از مشاوره‌ها و نقطه نظرات مردم و مسئولان در پیشبرد امور استفاده خواهیم کرد تا کارها با جدیت و سرعت بیشتر پیش برود.

نوش آبادی بیان داشت: هنر ما مسئولان این است که در کمترین زمان و شرایط سخت اعتباری، اولویت‌ها را تشخیص داده، مشکلات را سطح بندی کرده و مهمترین آنها را با توجه به منابع محدود حل و فصل کنیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزپیشوا برای تقویت گردشگری مذهبی ظرفیت بسیار مناسبی دارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.