قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
مبتلایان کرونا در اصفهان به ۹۲۵ نفر افزایش یافت - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پیشنهاد تعطیلی یک هفته ای صنوف پرخطر در قم داده شده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


پیشنهاد تعطیلی یک هفته ای صنوف پرخطر در قم داده شده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، محمدرضا قدیر ظهر سه شنبه در جلسه ویژه ستاد پیشگیری، کنترل و مبارزه با کرونا ویروس، با بیان اینکه در اسفندماه سال گذشته در پیک کرونا روزانه ۱۶۰ نفر بستری شدند، افزود: روز گذشته در قم ۱۲۰ نفر بستری داشتیم که این یک زنگ خطر است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه آی سی یو بیمارستان‌ها کاملاً پر شده و برخی بیماران خدمات ویژه را در اتاق‌های معمولی می‌گیرند، افزود: تمامی تجمعات باید تعطیل شوند و مخالف برگزاری هرگونه تجمع حتی در اماکن باز هستیم.

وی با تاکید بر اینکه باید مسئولان استان جلوی این فاجعه را بگیرند، تصریح کرد: کنترل کرونا فقط در دست دانشگاه علوم پزشکی نیست و تمام نهادها و سازمان‌ها باید کمک کنند.

قدیر با بیان اینکه اگر به ازای هر صد هزار نفر سه نفر بیمار بستری داشته باشیم شرایط ما قرمز می‌شود، افزود: روز گذشته به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر ۴ برابر این عدد یعنی ۱۲ نفر بستری داشتیم که این وضعیت استان ما را فوق قرمز می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه نیازمند کمک نیروهای جهادی هستیم، اظهار داشت: بیمارستان‌های غیردولتی نیز باید آماده باشند تا در صورت نیاز از ظرفیت آنها استفاده کنیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه پیشنهاد یک هفته تعطیلی صنوف پرخطر بر اساس دستورالعمل ستاد ملی به منظور حداقل رساندن چرخش ویروس در استان داده شده است، افزود: امیدواریم مسئولان استان در این خصوص همکاری لازم را داشته باشند.

قدیر بیان کرد: دو بیمارستان کامکار و فرقانی کاملاً به بیماران کرونایی اختصاص داده شده است و بیمارستان امیرالمومنین (ع) نیز در اختیار بیماران کرونایی است و بیمارستان امام رضا (ع) نیز در آمادگی کامل به سر برده تا در صورت نیاز برای بستری بیماران کرونایی فعال شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزپیشنهاد تعطیلی یک هفته ای صنوف پرخطر در قم داده شده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.