قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
پیشنهاد احداث یک مرکز درمانی در مجاورت هر بقعه امامزاده در کاشان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پیشنهاد احداث یک مرکز درمانی در مجاورت هر بقعه امامزاده در کاشان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


پیشنهاد احداث یک مرکز درمانی در مجاورت هر بقعه امامزاده در کاشان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز آیت الله عباسعلی سلیمانی شامگاه سه شنبه در دیدار با مدیریت و جمعی از پرسنل اورژانس پیش بیمارستانی کاشان یا اشاره به اینکه کشور ما متأسفانه جز کشورهای با آمار بالای تصادفات است، اظهار داشت: اگر اورژانس پیش بیمارستانی و کمک‌های زحمت کاشان در این بخش درمانی از کشور نباشد آمار متوفیان تصادفات جاده‌ای کشور بیش از مقدار کنونی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه هلال احمر و اورژانس پیش بیمارستانی دو سازمانی است که رسالت فوریتی برای نجات هموطنان را دارند، ابراز داشت: البته وضعیت ما با استاندارهای جهانی فاصله دارد که بر این مبنا ضرورت دارد در مسیرهای طولانی کشور مثل جاده‌های کویری مرکزی ایران پایگاه‌های اورژانسی بیشتری مستقر شود.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان یکی از دلایل فاصله از استاندارهای جهانی را کمبود امکانات و اعتبارات دانست و تصریح کرد: به نظر می‌رسد دولت در این بخش باید با عزمی جدی و توجهی بیشتر زمینه را برای گسترش پایگاه‌های اورژانسی بین جاده‌ای فراهم کند.

وی با بیان اینکه نیروهای اورژانس همیشه در حالت آماده باش کامل باید باشند، خاطرنشان کرد: این وضعیت باید در بهار و تابستان که در آن ترددهای بین جاده‌ای بیشتری انجام می‌شود، تشدید شود.

آیت الله سلیمانی با اشاره به آمار بالای ترددهای در برخی از استان‌های شمالی کشور بیان داشت: در حوادث پیشتاز معرکه به خصوص در حوادث سنگین و در زمان‌های با تردد بالا اورژانس است.

وی با بیان اینکه پرستاران فرشته صفت‌های برخوردار از لباس سفید هستند، تاکید کرد: خوشبختانه منطقه کاشان از نظر امکانات دارای استاندارهای خوبی در بخش اورژانس پیش بیمارستانی است.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان با بیان اینکه بیش از ۸۰ درصد بخش سلامت کاشان با کمک و مساعدت بخش خیرین به انجام رسیده است، ادامه داد: این موضوع نشان ار اهمیت بخش سلامت برای مردم به خصوص خیرین کاشانی است.

وی با اشاره به اینکه در کاشان بیش از ۴۰۰ بقعه متبرکه امام زادگان وجود دارد، افزود: پیشنهاد می‌شود در کنار هر بقعه برای بهره مندی ساکنان آن منطقه از خدمات سلامت یک مرکز درمانی با مشارکت مردم و دولت تأسیس شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزپیشنهاد احداث یک مرکز درمانی در مجاورت هر بقعه امامزاده در کاشان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.