قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
پیروی از شهدا مایه سعادت بشر است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پیروی از شهدا مایه سعادت بشر است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


پیروی از شهدا مایه سعادت بشر است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، محمدحسین صفار هرندی در مراسم یادواره شهیدان حسینی محراب، نوری و صفرزاده که در مشهد برگزار شد گفت: طبق فرموده پیامبر اسلام (ص) شهید 70 نفر از اهل خود را شفاعت می کند و این یعنی هرکس که از ظرفیت ها و شایستگی های خود استفاده کند و اهل شهدا باشد سعادتمند می شود. عضو تشخیص مصلحت نظام بابیان اینکه معنای ظاهری اهلیت، نزدیکان نسبی و سببی هستند افزود: اهلیت در کلام خدا و اهل بیت(ع) فراتر از نسبت های شناسنامه ای و جغرافیایی است،ما اگر خود را حتی اندکی با شهدا انطباق دهیم معرفت الهی پیدا می کنیم.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران ادامه داد:در وصیت نامه شهدا یکی از مهمترین توصیه ها این است که هیچ کس دست از پیشوای خود برندارد. کسی که امروز تیشه به ریشه اسلام می زند اهل خدا نیست، حتی اگر جزو عابدان باشد. کسی هم که راهش از شهدا جداست نمی تواند اهل شهدا باشد و از آنها دور است.

صفار هرندی ادامه داد:امروز هم افرادی را داریم که در این جامعه زندگی می کنند ولی اهل جامعه نیستند و طرفدار دشمنان هستند.حل مسائل در گرو اهلیت پیدا کردن به نظام و انقلاب است.وی با بیان آنکه طبق فرمایش  حضرت زهرا(س) خداوند سعادت امت را در گرو تبعیت از امامان و نایبان آنها قرار داده است افزود:امام خمینی(ره) یک لحظه هم دعوت به خود نکرد و دعوت به آیین اسلام کرد. افرادی هستند که زمانی منسوب به امام و دین بودند حالا مخالف دین شدند.وی درباره مسائل مربوط به واکسن کرونا گفت:خود آمریکایی ها و فرانسوی ها هم به واکسن آمریکایی اعتماد ندارند. بنابراین سخن حکیمانه رهبری درست بود، چون آنها هیچ وقت دلسوز ما نبودند و باید بر علم و تکنولوژی خود تکیه کنیم. کسانی که شهدای سلامت اند به نوعی شهید محراب هستند چون در جنگ رودررو با بیماری و تحریم ها هستند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزپیروی از شهدا مایه سعادت بشر است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.