قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

پیام نیمه شعبان رساتر از قبل در دنیا طنین انداز شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


پیام نیمه شعبان رساتر از قبل در دنیا طنین انداز شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

حجت الاسلام سیدحسن فاضلیان در گفت و گو با اقطاع نیوز اظهار کرد: برنامه‌های مختلفی توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با همکاری نهادهای فرهنگی استان پیش بینی شده که این برنامه‌ها در حسینیه امام خمینی (ره)، امامزاده عبدالله (ع)، فضای باز و در فضای مجازی انجام خواهد شد.

وی افزود: مراسم شب نیمه شعبان در آستان امامزاده عبدالله (ع)، مجتمع امام علی (ع)، حسینیه امام خمینی (ره) و میدان قائم (عج) با ظرفیت محدود و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار می‌شود.

فاضلیان با بیان اینکه امسال باید پیام نیمه شعبان رساتر از قبل در دنیا طنین انداز شود اضافه کرد: کاروان شادی در بعدازظهر روز نیمه شعبان از بلوار ارم به سمت میدان قائم (عج) حرکت می‌کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه دو ایستگاه فرهنگی و پذیرایی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در میدان امام (ره) و میدان قائم (عج) برپا می‌شود، مطرح کرد: نیمه شعبان ۱۴۰۰ از یک ویژگی خاص برخوردار بوده و آن هم برگزاری دونیمه شعبان در این سال است

فاضلیان برگزاری سرودهای میدانی توسط گروه‌های سرود بسیج در سطح شهر و نورافشانی در مناطق ۴ گانه شهرداری از دیگر مراسم‌های نیمه شعبان است، گفت: صبح روز نیمه شعبان لبیک هیئت‌های حسینی در حسینیه امام (ره) انجام می‌شود.

وی با اشاره به سردادن ندای لبیک یا مهدی (عج) به صورت سراسری رأس ساعت ۹ شب نیمه شعبان از بام منازل خاطرنشان کرد: تمام مراسم‌ها توسط صداوسیما و به صورت مجازی پوشش داده می‌شوند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان گفت: مراسم‌های مختلف مانند حرکت کاروان شادی، نورافشانی، برپایی دو ایستگاه فرهنگی و پذیرایی، سردادن ندای لبیک یامهدی (عج) و لبیک هیئت‌های حسینی و بیعت با نماینده ولی فقیه در نیمه شعبان در استان برگزار می‌شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزپیام نیمه شعبان رساتر از قبل در دنیا طنین انداز شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.