قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
پژوهش‌های جهاد دانشگاهی مسیر جهش تولید را هموار می کند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پژوهش‌های جهاد دانشگاهی مسیر جهش تولید را هموار می کند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، عبدالرضا چراغعلی، پیش از ظهر یکشنبه در آئین تودیع و معارفه رئیس جهاد دانشگاهی گلستان، اظهارکرد: آئین معارفه و تودیع دو مدیری است که از سرمایه‌های جوان استان هستند.

وی افزود: در شرایط سخت کشور به این نهادهای انقلابی که با سیاست‌ها و فرامین و برنامه‌های حضرت امام (ره) بنیان گذاشته شده اند، چشم دوخته ایم.

چراغعلی با اشاره به شرایط سخت کشور، گفت: تحریم‌های ظالمانه ای به سرکردگی آمریکا در جلوگیری از صادرات نفت و واردات کالاهای ضروری شکل گرفته و این امر عرصه سختی را برای مدیریت ایجاد کرده است.

وی بیان کرد: مردم که در چهار دهه گذشته همواره بار نظام بر دوش آن‌ها بوده، شرایط سختی را می‌گذرانند که مهم‌ترین آن وضعیت اقتصادی کشور است.

چراغعلی تصریح کرد: علیرغم تمام فداکاری‌هایی که صورت می‌گیرد، در صادرات نفت دچار چالش جدی هستیم.

وی گفت: کشوری جوان با شالوده انقلابی و جوانانی متعهد داریم که باید با همگرایی و همفکری یکدیگر و با هدایت داهیانه رهبر معظم انقلاب در سال جهش تولید، از این مراحل سخت عبور کنیم.

چراغعلی تصریح کرد: یقیناً نقش جهاد دانشگاهی با توجه به سیاست‌های این نهاد و پرورش روحیه خودباوری در نسل جوان پررنگ بوده و باید از تمام همت خود در راستای اقدامات مؤثر در تولید و اشتغال و جهش علمی بهره بگیرد.

پژوهش‌های جهاد دانشگاهی مسیر جهش تولید را هموار می کند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۱۱:۵۱:۱۵

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.