قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
دومین کشتی گندم اهدایی هند به افغانستان وارد چابهار شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پنجمین کشتی حامل گندم اهدایی هند به افغانستان در چابهار پهلو گرفت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


پنجمین کشتی حامل گندم اهدایی هند به افغانستان در چابهار پهلو گرفت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، بهروز آقایی اظهار داشت: طبق برنامه از پیش تعیین شده، پنجمین پارت از محموله‌های ترانزیتی در قالب سری جدید ترانزیت کالای اساسی از هندوستان به افغانستان از طریق بندر چابهار وارد و بلافاصله عملیات تخلیه آن آغاز شد.

وی ادامه داد: پارت اول تا چهارم این محموله نیز در مجموع به وزن ۳۱ هزار تن از روزهای پایانی فروردین ماه و در شرایطی که ویروس کرونا بر همه جهان غلبه کرده است، در این بندر استراتژیک پهلو گرفت. که این میزان برابر با ۱۵ سال گذشته از سال ۸۰ تا سال ۹۵ می‌باشد

به گفته این مقام مسئول، پنجمین کشتی ترانزیتی هندوستان به افغانستان با محموله‌ای به وزن ۷ هزار و ۵۰۰ تن و در قالب ۳۰۰ دستگاه کانتینر؛ یکشنبه هشتم تیرماه وارد بندر شهید بهشتی شد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با اشاره به خروج این کالا به صورت حمل یکسره از بندر چابهار به سمت مرز افغانستان، اضافه کرد: دیگر محموله‌های ترانزیتی هند به افغانستان نیز با ترافیک بسیار مطلوب از طریق این بندر بزرگ اقیانوسی وارد و به مقصد ارسال می‌شود.

وی تصریح کرد: چهار بخش اول از گندم اهدایی دولت هند پس از تخلیه از کشتی در بندر شهید بهشتی چابهار، بارگیری و از طریق مرز «میلکزرنج» به افغانستان منتقل شد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزپنجمین کشتی حامل گندم اهدایی هند به افغانستان در چابهار پهلو گرفت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.