قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
پنالتی آرمان‌گهر اشتباه بود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پنالتی آرمان‌گهر اشتباه بود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


پنالتی آرمان‌گهر اشتباه بود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، محمد نصرتی عصر یکشنبه پس از برد تیمش برابر تیم آرمان‌گهر، گفت: جا دارد در ابتدا از میزبانی آرمان گهر تشکر کنم؛ واقعاً زمین با کیفیتی دارند از هیئت فوتبال و بانیان برگزاری این مسابقه، بابت زمین خوب تشکر می‌کنم.

نصرتی در ادامه در رابطه با بازی عنوان کرد: تیم آرمان‌گهر واقعاً ما را تحت فشار گذاشت و در دو سه صحنه گلر ما واکنش فوق‌العاده داشت.

وی ادامه داد: اگر بخواهیم بازی را تقسیم کنیم در نیمه اول ما به بازی مسلط بودیم، کنترل بازی در اختیار ما بود، دو سه موقعیت خوب هم داشتیم، تا اینکه داور یک پنالتی به ضرر ما گرفت.

نصرتی با اشاره به اینکه آنالیزور تیم ما فیلم بازی را نشان داد که پنالتی نبود، شاید من اشتباه کنم برای همین خیلی تأکیدی ندارم، افزود: نیمه اول تا حدود زیادی کنترل بازی دست ما بود، موقعیت درست کردیم اما نتوانستیم استفاده کنیم، دو سه تا موقعیت مسلم داشتیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: در نیمه دوم موقعیت‌های آرمان‌گهر از ما بهتر بود تا اینکه ما توانستیم گل بزنیم؛ بعد از اینکه ما در نیمه دوم گل زدیم یک مقداری ناخودآگاه تیممان به عقب رفت، و به تیم آرمان موقعیت دادیم و آنها توانستند دو سه موقعیت ایجاد کنند.

وی ادامه داد: در اواخر بازی ما چند موقعیت خوب داشتیم و در نهایت با ضربه پنالتی توانستیم بازی را ۲ بر ۱ برنده باشیم، ولی اگر بخواهیم تقسیم کنیم ما نیمه اول خیلی بهتر بودیم و نیمه دوم هم آنها یک مقدار بهتر بودند و موقعیت بهتری داشتند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزپنالتی آرمان‌گهر اشتباه بود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.