خانه | سایر استان ها | خوزستان | پل «‌حمیدآباد» مسدود می شود/ اعمال محدودیت‌های ترافیکی در دزفول – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان
جشن و نماز عید سعید فطر در دزفول برگزار نمی شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پل «‌حمیدآباد» مسدود می شود/ اعمال محدودیت‌های ترافیکی در دزفول – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


امید بن عباس در گفت‌وگو با اقطاع نیوز اظهار کرد: بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته با فرمانداری شهرستان شوش، مقرر شده از شنبه سوم خردادماه تا دوشنبه پنجم خردادماه که با ایام تعطیلات عید سعید فطر مصادف است پل حمیدآباد در جاده دزفول-شوش مسدود و از ترددهای غیرضروری جلوگیری شود.

وی افزود: علاوه بر این تمامی ورودی و خروجی‌های شهرهای اقماری دزفول به جز یک ورودی بسته می‌شود و همه مبادی توسط نیروهای بسیج و انتظامی کنترل خواهد شد.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: برای جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا در ایام تعطیلات عید سعید فطر محدودیت‌های ترافیکی بیشتری در سطح شهر دزفول اعمال و ایست‌های بازرسی ایجاد خواهد شد تا همانند روز طبیعت شاهد کاهش ترددهای غیرضروری در شهرستان دزفول باشیم.

بن عباس تصریح کرد: به دلیل قرار گرفتن دزفول در مسیر عبور کالاهای ترانزیتی و فصل برداشت و به تبع آن صادرات محصولات، امکان بسته شدن سایر راه‌های ورودی شهرستان وجود ندارد.

وی با بیان اینکه از تمامی مردم استان خوزستان تقاضا می‌شود در این شرایط به شهرستان دزفول سفر نکنند، عنوان کرد: باغ ویلاهای شهرستان به صورت شبانه‌روزی رصد می‌شوند و از مردم این انتظار می‌رود که با اهتمام بیشتر نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و انجام قرنطینه خانگی کمک کنند تا سریع‌تر زنجیره انتقال ویروس کرونا قطع شود.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول یادآور شد: در این مدت همچنان اصناف غیرضروری که ملزم به تعطیلی هستند، بازرسی خواهند شد و در صورت فعالیت پلمب خواهند شد.

بن عباس تأکید کرد: از مردم شهرستان تقاضا می‌شود به صورت جدی از برگزاری مراسم‌های عزاداری و عروسی خودداری کنند لذا در صورت مشاهده برگزاری هرگونه مراسم، توسط دستگاه قضائی با بانیان این مجالس برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

به گزارش اقطاع نیوز، دزفول پس از اهواز بیشترین شمار مبتلایان به کرونا را در استان خوزستان دارد.


پل «‌حمیدآباد» مسدود می شود/ اعمال محدودیت‌های ترافیکی در دزفول – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۲۲ ۱۸:۲۹:۳۵

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.