قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
پلیس کرمان از جوان ترین خیر امنیت ساز تجلیل کرد

پلیس کرمان از جوان ترین خیر امنیت ساز تجلیل کرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


پلیس کرمان از جوان ترین خیر امنیت ساز تجلیل کرد

اقطاع نیوز/کرمان نوجوان 10 ساله اھل شھرستان انار استان کرمان با اھداء پس اندازھای چند ساله خود به حوزه نظم و امنیت عنوان جوان ترین خیر امنیت ساز را دریافت کرد .

با حضور فرمانده انتظامی استان کرمان در شھرستان انار از اعضای شوراھای محلی معتمدان پلیس و ھمچنین به طور ویژه از خیرین امنیت ساز این شھرستان تجلیل شد.

این مراسم که با حضور خانواده شھید”حسین کشتاور” و با اھداء یک باب ساختمان از سوی این خانواده به مجموعه انتظامی شھرستان انار ھمراه بود، با اعطای عنوان”جوان ترین خیر 

امنیت ساز”به یک نوجوان 10 ساله که پس اندازھای چند ساله خود را به حوزه نظم و امنیت اختصاص داده است به یاد ماندنی تر شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان در این مراسم با تاکید بر لزوم الگوبرداری تمام اقشار جامعه از مکتب شھید مقاومت”حاج قاسم سلیمانی”در سخنانی بیان کرد: ایجاد زیرساخت ھای مناسب در حوزه امنیت به منظور خدمات رسانی بھتر و مطلوب تر به شھروندان لازم و ضروری است که در این رابطه نقش آفرینی و ھمت مردم، مسئولان و سازمان ھایی که در حوزه امنیت مسئولیت دارند، زمینه ساز اقدامات خوبی در حوزه توسعه کیفی رده ھا و اماکن انتظامی شده است.

سردار”عبدالرضا ناظری” اظھار کرد: در این رابطه رھبر معظم انقلاب بارھا و بارھا به مسئولان و تمامی سازمان ھا تاکید فرموده اند که نیروی انتظامی را در امور مرتبط با توسعه نظم و امنیت و تامین زیرساخت ھای انتظامی کمک کنند که این مھم در شھرستان انار نیز توسط مردم و مسئولان به خوبی محقق شده است.

وی تصریح کرد: ھر منطقه و شھرستانی که مردم و مسئولان آن در حوزه امنیت پیش قدم باشند بیشتر نیز مورد توجه خواھد بود و ما به عنوان مسئول انتظامی سھم و وظیفه خود را در حوزه تقویت و تجھیز نیرویی و امکانات ادا خواھیم کرد که در ھمین رابطه پس از آئین تجلیل از خیران امنیت ساز، رده پلیس فتا را راه اندازی می کنیم تا نیاز مردم برای رسیدگی به مسائل و جرائم فضای مجازی در ھمین شھرستان قابل انجام باشد.

در این مراسم از نوجوان 10 ساله”حسن عبدلی” که فرزند یک خانواده خیر اھل شھرستان انار است به سبب اھداء پس اندازھای خود به حوزه نظم و امنیت تجلیل و از سوی فرمانده انتظامی استان، عنوان کم سن و سال ترین خیر امنیت ساز به وی اعطا شد.

انتهای پیامآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزپلیس کرمان از جوان ترین خیر امنیت ساز تجلیل کردنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.