قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
سد سیاهو شهرستان سربیشه به بهره برداری رسید - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پروژه داوطلبی و کارآفرینی پرورش طیور هلال احمر در قاین افتتاح شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


پروژه داوطلبی و کارآفرینی پرورش طیور هلال احمر در قاین افتتاح شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، طی مراسمی عصر دوشنبه با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی پروژه داوطلبی و کارآفرینی اعضای جمعیت هلال احمر در قالب «پرورش شتر مرغ» در شهرستان قاین به بهره برداری رسید.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در این مراسم بیان کرد: بررسی تاریخی کشور نشان می دهد ایران اسلامی نیازمند یک دکترین برای پیشرفت و نظریه ای برای جهش اقتصادی بوده تا بتواند در مقابل دشمن با شرف و عزت مسیر اسلامی خودش را طی کند.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در طول دو دهه گذشته به ویژه با انتخاب شعارهای سال، تعیین سیاست های ابلاغی و سخنرانی های مکرر تلاش کردند دکترین اقتصاد مقاوتی و پیشرفت این کشور در لایه های مختلف نظام را نهادینه کنند.

رضایی با بیان اینکه با توجه به جنگ اقتصادی دشمن، تحقق بخشیدن شعار سال جاری مبنی بر جهش تولید نقش جهاد را ایفا می کند، گفت: تولید و اقتصاد مقاومتی تنها راه برون رفت از توطئه های دشمن است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به پروژه کارآفرینی هلال احمر بیان کرد: اعضای داوطلب جمعیت شهرستان قاین در راستای عمل به منویات رهبری، در راه تولید گام برداشتند.

وی با بیان اینکه ۴۰ نفر از امدادگران با ایجاد شرکت تعاونی برای پرورش شتر مرغ اقدام کرده اند، اظهار کرد: آورده اولیه افراد برای اجرای پروژه ۹۰۰ میلیون ریال بوده است.

رضایی با اشاره به حمایت های هلال احمر از این پروژه بیان کرد: تامین زمین مورد نیاز و زیرساخت های لازم و پرداخت ۱۶۰ میلیون ریال کمک نقدی از جمله حمایت های هلال احمر بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی ادامه داد: این طرح اولین پروژه داوطلبی و امدادی در سطح خراسان جنوبی و کشوری بوده که در راستای شعار سال تعریف شده است.

وی اظهار کرد: امید است بتوانیم با اجرای اینگونه از طرح ها، در عمل به فرمایشات رهبری در عرصه اقتصاد مقاومتی گام برداریم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزپروژه داوطلبی و کارآفرینی پرورش طیور هلال احمر در قاین افتتاح شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.