قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
پروژه‌های نیمه تمام شهر سهند تا پایان شهریور تکمیل می‌شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پروژه‌های نیمه تمام شهر سهند تا پایان شهریور تکمیل می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


به گزارش اقطاع نیوز، مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور عصر امروز به منظور بازدید از آزاد راه تبریز– سهند و پروژه‌های عمرانی شهر جدید سهند به این شهر سفر کرد. در این سفر کلنگ احداث ۳۹۰ واحد مسکن از طرح اقدام ملی بر زمین زده شد.

عباس مصطفوی در مراسم کلنگ زنی با اشاره به این که تا دو سال قبل تقریباً تمامی پروژه‌های عمرانی در این شهر متوقف شده بود گفت: طی دو سال گذشته با تلاش همکاران همه پروژه‌های نیمه فعال، اتمام و یا در حال تکمیل هستند.

مصطفوی پروژه ۳۹۰ واحدی روند را از طرح‌های اقدام ملی مسکن نام برد که امروز با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی کلنگ آن به زمین زده شد و گفت: سهمیه شهر سهند از طرح اقدام ملی ۱۶ هزار و ۲۰۰ واحد است که ۲ هزار و ۳۰۰ واحد آن عملیاتی شده و پروژه ۳۹۰ واحدی روند در زیربنای ۴۵ هزار مترمربع و در شش بلوک ۱۳ طبقه‌ای سازه‌ای در شهر جدید سهند احداث می‌شود.

همچنین در این سفر از آخرین اقدامات و پیشرفت کار آزادراه تبریز- اندیشه- سهند، پروژه ۱۰۰۰ واحدی طرح اقدام ملی مسکن ویژه فرهنگیان، پروژه‌های مسجد امام صادق (ع) فاز ۳، پله و پارک بام سهند فاز ۳، مدرسه شهید محمد خلیل پور نهر فاز ۳، مجتمع فرهنگی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فاز ۲، پروژه مشارکتی تجاری، مسکونی ۹۰۰ واحدی کمال فاز ۲، محوطه و سقاخانه مسجد امام رضا (ع) فاز ۲، تجهیز مسیرهای ویژه دوچرخه سواری در هشت بهشت سهند، رمپ ورودی فاز ۴ از طرف فاز ۱، مدرسه شهیدان مهدی پور فاز ۴ و پروژه مشارکتی گلشهر (محله ۵) فاز ۴ بازدید به عمل آمد و جلسه‌ای با برزگر شریک و پیمانکار آزادراه برگزار شد.

شایان ذکر است در این بازدیدها و مراسم کلنگ زنی طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید به همراه اعضای هیئت مدیره، پورخیز مدیر کل دفتر مدیریت، روابط عمومی و ارزیابی عملکرد، چاغروندی مدیرکل دفتر فنی و اجرایی و رضی منش فرماندار شهرستان اسکو، مصطفوی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید سهند، شهردار و شورای شهر سهند و مدیران ادارات این شهرستان نیز حضور داشتند.


پروژه‌های نیمه تمام شهر سهند تا پایان شهریور تکمیل می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۲۳:۰۷:۵۸

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.