قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
پروتکل های بهداشتی به صورت ویژه در معادن کوهبنان اجرا شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پروتکل های بهداشتی به صورت ویژه در معادن کوهبنان اجرا شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


پروتکل های بهداشتی به صورت ویژه در معادن کوهبنان اجرا شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

محمد فصیحی هرندی در گفتگو با اقطاع نیوز با اشاره به وضعیت قرمز استان کرمان، اظهار کرد: کوهبنان هم درگیر بیماری کووید ۱۹ شده است.

وی با اشاره به غربالگری و رصد بیماران توسط مراکز بهداشت و درمان اظهار کرد: افراد مراجعه کننده به مراکز معاینه شده و در صورت مشاهده هر گونه علائمی نمونه گیری انجام می‌شود و در صورت لزوم فرد بستری می‌شود.

فصیحی با اشاره به اینکه ۶۰ تا ۷۰ درصد مردم کوهبنان به خوبی نکات بهداشتی را رعایت کرده و از ماسک استفاده می‌کنند، افزود: این مساله سبب شده کوهبنان نسبت به شهرستان‌های همجوار شرایط بهتری داشته باشد اما به هر صورت مواردی از ابتلاء به کرونا را داریم.

وی از عزم کادر بهداشت و درمان شهرستان کوهبنان برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا و رسیدن به وضعیت سفید خبر داد و گفت: وسایل حفاظت شخصی در اختیار پرسنل قرار داده شده است.

اعزام بیماران کرونایی بدحال به شهر کرمان

رئیس شبکه و مرکز بهداشت شهرستان کوهبنان با اشاره به اختصاص بخش ویژه ای به بیماران کرونایی در بیمارستان کوهبنان اظهار کرد: بیماران با حال خوب فقط قرنطینه خانگی می‌شوند اما افراد دارای حال بد در بیمارستان بستری می‌شوند.

وی از اعزام بیماران با حال وخیم به بیمارستان افضلی پور کرمان خبر داد و گفت: پرسنل بهداشت و محیط به صورت مرتب بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شهرستان کوهبنان نظارت می‌کنند.

رئیس شبکه و مرکز بهداشت شهرستان کوهبنان با اشاره به شرایط آب و هوایی خوب کوهبنان تاکید کرد: از مردم درخواست داریم با توجه به شرایط نامناسب شیوع کرونا از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.

وی از ضدعفونی مکان‌های گردشگری این شهرستان خبر داد و بیان کرد: مردم در این شرایط رعایت نکات بهداشتی، ماندن در خانه، فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک را به صورت ویژه مدنظر قرار دهند.

لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در معادن

فصیحی با اشاره به تعداد بالای معادن در کوهبنان اظهار کرد: مسئولان معادن باید به صورت مرتب نیروهایشان را چک کرده و غربالگری انجام دهند.

وی بر لزوم ضدعفونی روزانه سرویس‌های ایاب و ذهاب کارگران معادن تاکید و تصریح کرد: رعایت نکات بهداشتی در تمامی سطح شهرستان رصد می‌شود اما این مساله به دلیل تجمع افراد در معادن اهمیت بیشتری دارد.

رئیس شبکه و مرکز بهداشت شهرستان کوهبنان تاکید کرد: در این مکان‌ها باید عدم استفاده از آب خوری مشترک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی در سالن‌های سرو غذا و همچنین استفاده از ماسک و محلول‌های ضدعفونی به صورت ویژه در دستور کار باشد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزپروتکل های بهداشتی به صورت ویژه در معادن کوهبنان اجرا شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.