قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

پروازهای فرودگاه خوی در شمال آذربایجان غربی موقتا باطل شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


پروازهای فرودگاه خوی در شمال آذربایجان غربی موقتا باطل شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، هادی علیلو در این زمینه با بیان اینکه ابطال موقت پروازهای ایران ایر در فرودگاه خوی به دلیل کمبود ناوگان عملیاتی بوده است، افزود: رایزنی با ایرلاین‌های مختلف برای ارائه خدمات پروازی بهتر به فرودگاه خوی در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به زیرساخت‌های توسعه‌ای در فرودگاه خوی، بیان کرد: طی یکسال اخیر پیشرفت‌های قابل ملاحظه‌ای در مدرن سازی سیستم‌های اطفا حریق برای افزایش ایمنی، نوسازی کامل سیستم‌های گرمایشی و هوارسان برای تکریم مسافران انجام شده است.

علیلو افزود: تعریض باند برای پذیرش هواپیماهای پهن پیکر و انتشار طرح‌های ناوبری جدید که امکان نشست و برخاست در شرایط دید کم را فراهم می‌سازد از دیگر کارها و اقدامات برای مجهز نمودن فرودگاه خوی است.

وی شروع قریب الوقوع طرح روشنایی باند باتخصیص اعتبار ۳۰۰ میلیارد ریالی را از مهم‌ترین اتفاقات در توسعه و پیشرفت فرودگاه خوی عنوان کرد و گفت: خوشبختانه این اعتبار تخصیص یافته برای عملیاتی شدن به پیمانکار ذی صلاح واگذار شده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزپروازهای فرودگاه خوی در شمال آذربایجان غربی موقتا باطل شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + پنج =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.