سه‌شنبه , 30 نوامبر 2021
قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

پرهیز از موازی‌کاری ضرورت کار فرهنگی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


پرهیز از موازی‌کاری ضرورت کار فرهنگی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، حسین خسروی اسفزار صبح شنبه در دیدار با هیئت مدیره مؤسسه آیه‌های استقامت بیرجند اظهار کرد: اینکه براساس آیه‌های قرآنی می‌گوییم اگر دفاع نبود، فساد زمین را فرا می‌گرفت براساس یک تجربه ۴۰ ساله است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس بیان‌کرد: ما مشاهده کردیم که داعش در برخی کشورهای اسلامی با ناموس و میراث فرهنگی و مساجد چه کرد و براساس آن دریافتیم که اگر هشت سال دفاع مقدس نبود برای ایران اسلامی نیز چنین اتفاقاتی رخ می‌داد.

خسروی اسفزار با اشاره به مظلومیت فرهنگ گفت: این مسئله مربوط به زمان حال نیست بلکه از گذشته‌ها و حتی در کلان کشور این مظلومیت فرهنگ وجود داشته است.

وی با بیان اینکه باید از موازی‌کاری در امور فرهنگی بپرهیزیم، اظهار کرد: مؤسسات فرهنگی مردمی نیز اگر کارهای و اهداف مشترک دارند باید هم افزایی داشته و تقسیم کار کنند تا زودتر و سریع‌تر به اهداف خود برسیم.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف گفت: با توجه به اینکه امروزه فضای مجازی جای فضای حقیقی را گرفته است باید بخش عمده‌ای از فعالیت‌های فرهنگی و ترویج فرهنگ دفاع مقدس و شهداء را به سمت کار در فضای مجازی ببریم.

خسروی اظهارکرد: تنها نوشتن کتاب در حوزه فعالیت فرهنگی کفایت نمی‌کند بلکه باید با تدبیر و ریزه‌کاری کتب بسیار خوب را تبلیغ نیز کنیم تا مردم به سمت مطالعه آن گرایش پیدا کنند.

وی با بیان اینکه تبلیغ کتاب خود نیز یک هنر ارزشمند است، ادامه‌داد: من به وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در جلسه کمیسیون که برنامه‌های خود را تبیین می‌کردند، گفتم فرهنگ فقط بنا و عمارت نیست.

نماینده بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: افرادی چون شهید احمد رحیمی و شخصیت‌هایی شبیه ایشان بزرگترین میراث فرهنگی این دیار هستند.

خسروی اظهار کرد: در یک تجربه خودم مشاهده کردم که سربازی برای بهره مندی از مرخصی ۱۸ کتاب را مطالعه کرد که یکی از این کتاب‌ها «فلسفه و روش رئالیسم» شهید مطهری بود و با این ظرافت‌ها می‌توان ترویج فرهنگ و کتابخوانی کرد.

وی یادآور شد: می‌توانیم با همکاری دانشگاه‌ها، موضوع بسیاری از پایان نامه‌ها را معرفی برخی از شهدای شاخص، بررسی عملیات‌ها، بررسی آسیب‌های اجتماعی را قرار دهیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزپرهیز از موازی‌کاری ضرورت کار فرهنگی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + نوزده =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.