قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
پرسپولیس در حد قهرمان نبود/ غیرحرفه‌ای بودیم و باختیم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پرسپولیس در حد قهرمان نبود/ غیرحرفه‌ای بودیم و باختیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


پرسپولیس در حد قهرمان نبود/ غیرحرفه‌ای بودیم و باختیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، عبدالله ویسی پس از باخت سه بر یک امشب پیکان مقابل پرسپولیس در حلسه خبری آنلاین گفت: به اعتقاد من نتیجه بازی می توانست مساوی شود. رفتار ما غیرحرفه ای بود و پرسپولیس حرفه ای تر بازی کرد و برد.

سرمربی پیکان تهران افزود: ابتدا و انتهای جدول نشان دهنده قدرت پرسپولیس نبود بلکه رفتار غیرحرفه ای ما باعث این باخت شد. البته زمان زیادی تا پایان نداریم اما امیدوارم بتوانیم آن را جبران کنیم.

وی افزود: اگر یک غریبه از خارج از کشور می آمد و بازی را می دید می گفت که مصاف صدرنشین و قعرنشین نیست. ما در بازی های تدارکاتی به بازیکنان تیم گفتیم اگر گل نخوریم می توانیم گل بزنیم. با این حال شرایط در بازی های رسمی متفاوت است.

ویسی درباره آینده پیکان تصریح کرد: کمی دیر است اما می خواهیم کار را حل کنیم.

وی درباره اشتباه وحید شیخ ویسی در درون درواه این تیم یادآور شد: در طول هفته هر چهار گلر ما خوب نبودند. با وحید شیخ ویسی و دروازه بان ارمنی تیم صحبت کردیم که کدام می توانند درون بازی باشند. به هر حال این موجودی ماست.

ویسی درباره اعتراض خود به زاهدی فر گفت: داور بهترین حمله ما را رد کرد و به هیچ عنوان خطا نبود. به هر حال در آن لحظه عصبانی می شوی و من متاسفم که اعتراض کردم.

سرمربی پیکان درباره عملکرد شاگردان یحیی گل محمدی افزود: پرسپولیس در حد یک قهرمان نبود. البته می تواند به دلیل دوری چهار ماهه از مسابقات هم باشد. از لحاظ بدنی بهتر از پرسپولیس بودیم.

وی درباره حضور سرمربی تیم ملی ایران در ورزشگاه شهرقدس افزود: از اسکوچیچ ممنونم که در ورزشگاه حضور داشت و بازی ما را می دید. امیدوارم با حمایت همه بتوانیم به جام جهانی برسیم.پرسپولیس در حد قهرمان نبود/ غیرحرفه‌ای بودیم و باختیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.