قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۶۸ درصد جمعیت سیستان و بلوچستان زیر پوشش بیمه سلامت هستند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پرداخت ۷۰ میلیاردی بیمه سلامت به مراکز درمانی سیستان و بلوچستان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


پرداخت ۷۰ میلیاردی بیمه سلامت به مراکز درمانی سیستان و بلوچستان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

رضا عباسی در گفت‌وگو با اقطاع نیوز، اظهار داشت: در حال حاضر بیش از یک میلیون و ۸۳۸ هزار و ۸۱۷ نفر از جمعیت استان سیستان و بلوچستان در صندوق‌های کارکنان دولت، سایر اقشار، روستاییان و شهرنشینان و همچنین ایرانیان زیرپوشش بیمه سلامت قرار دارند.

وی افزود: از این تعداد یک میلیون و ۳۲۳ هزار و ۵۳۹ نفر در صندوق بیمه روستاییان به صورت رایگان در سال ۸۴ تحت پوشش بیمه سلامت سیستان و بلوچستان قرار گرفته‌اند.

مدیر کل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه بیمه سلامت در حال حاضر با بیش از ۸۲۰ مرکز درمانی در سراسر استان قرارداد همکاری امضا کرده است، گفت: هم اینک صدور، تعویض و تمدید دفاتر بیمه سلامت در تمامی دفاتر پیشخوان دولت در کلیه شهرستان‌ها و شهرهای استان و یا نمایندگی‌های بیمه سلامت انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: همچنین در حال حاضر بیش از چهار هزار و ۱۰۹ نفر از بیماران خاص شامل دیالیزی، هموفیلی، تالاسمی، پیوند کلیه و MS زیرپوشش بیمه سلامت استان سیستان و بلوچستان هستند.

عباسی گفت: از دیگر اهداف سازمان بیمه سلامت تحت پوشش قراردادن مددجویان کمیته امداد امام خمینی و افراد مجهول الهویه و زندانیان است که به این عزیزان هم خدمات درمانی در بخش بستری و سرپایی ارائه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه سامانه ۱۶۶۶ بیمه سلامت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور فعال شده است، افزود: در این سامانه به سوال‌های هم وطنان در زمینه این بیماری پاسخ داده می‌شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزپرداخت ۷۰ میلیاردی بیمه سلامت به مراکز درمانی سیستان و بلوچستان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.