قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
صدور مجوز برای کشتار ۴۱۱ هزار قطعه مرغ در کردستان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پرداخت ۱۱ هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش کشاورزی کردستان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


پرداخت ۱۱ هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش کشاورزی کردستان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، محمد فرید سپری ظهر امروز در ششمین جلسه توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی استان اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۱ هزار و ۴۱۰ میلیارد ریال تسهیلات در بخش کشاورزی استان پرداخت شده که از این میزان حدود ۱۰ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال توسط بانک کشاورزی استان بوده است.

وی افزود: با پرداخت این تسهیلات برای یک هزار و ۱۴۸ نفر شغل ایجاد شده و برای ۱۸ هزار و ۵۳۴ نفر هم تثبیت شغل شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان اظهار کرد: در این مدت مبلغ ۲۶۲ میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال کمک بلاعوض نیز برای اجرای طرح‌های آبیاری تحت فشار به کشاورزان پرداخت شده است.

سپری خاطرنشان کرد: از محل خط اعتباری مکانیزاسیون هم ۱۴۷۱ فقره تسهیلات به مبلغ یک هزار و ۱۶۸ میلیون ریال به متقاضیان پرداخت شده است.

وی تأکید کرد: برای پرداخت تسهیلات و رونق کسب و کار در بخش کشاورزی از تمام سرفصل‌های اعتباری استفاده می‌شود و در این راستا مشکل خاصی به لحاظ تأمین اعتبار نداریم اما اولویت ما اجرای طرح‌های کلان و اشتغال زا در بخش کشاورزی است.

سپری در ادامه سخنان خود اعلام کرد: در سال جاری سهمیه ۷۹۶ فقره تسهیلات خرید تراکتور برای استان کردستان در نظر گرفته شده است که تاکنون ۶۶۷ فقره آن جذب شده و ۱۸۹ فقره هم به بانک عامل معرفی شده اند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزپرداخت ۱۱ هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش کشاورزی کردستان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.