قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
پرداخت ۱۱ میلیارد ریال تسهیلات به فعالین گردشگری پاسارگاد

پرداخت ۱۱ میلیارد ریال تسهیلات به فعالین گردشگری پاسارگاد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


پرداخت ۱۱ میلیارد ریال تسهیلات به فعالین گردشگری پاسارگاد

اقطاع نیوز/فارس مسئول اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری صنایع‌ دستی شهرستان پاسارگاد از پرداخت ۱۱ میلیارد ریال تسهیلات خسارت ناشی از بیماری کرونا به حوزه‌های گردشگری وصنایع دستی در این شهرستان خبر داد.

محمد نصیری حقیقت با بیان اینکه امسال ۱۲ متقاضی دریافت تسهیلات در حوزه‌های گردشگری و صنایع دستی در شهرستان پاسارگاد ثبت شده است، گفت: سال گذشته از منابع داخلی بانک‌ها و صندوق کارآفرینی امید شهرستان جمعاً مبلغ ۶۵.۶ میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان در حوزه گردشگری و صنایع‌ دستی پرداخت ‌شده است.

به گزارش اقطاع نیوز به نقل از میراث‌ فرهنگی، گردشگری وصنایع دستی شهرستان پاسارگاد، نصیری با اشاره به شیوع بیماری کرونا، بیان کرد: متأسفانه این بیماری پاسارگاد را نیز همانند سایر نقاط گردشگری دنیا دچار رکود کرده است.

او ادامه داد: امید داریم که با خاتمه یافتن این بیماری و رونق مجدد گردشگری و جذب سرمایه‌گذاران در حوزه گردشگری که در حال انجام مراحل اولیه سرمایه‌گذاری هستند و بتوانیم اشتغال این حوزه را افزایش دهیم.

نصیری حقیقت اضافه کرد: امسال با بهره‌برداری از ٣ اقامتگاه بوم‌گردی و یک کارگاه صنایع‌ دستی کام ۳۰ نفر به اشتغال در این حوزه‌ها شیرین شد.

مسئول اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شهرستان پاسارگاد با اشاره به بافت عشایری و روستایی این شهرستان و ظرفیت‌های بالقوه در حوزه صنایع‌دستی، گفت: صنایع‌دستی میراثی غنی از گذشتگان است که می‌طلبد با کمک همگان علاوه بر اشتغال زمینه‌ی صادرات خوبی از این حوزه در شهرستان ایجاد کنیم.

انتهای پیامآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزپرداخت ۱۱ میلیارد ریال تسهیلات به فعالین گردشگری پاسارگادنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.