قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

پرداخت کمک هزینه جبران خسارت بلایای طبیعی به مددجویان آسیب دیده – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


پرداخت کمک هزینه جبران خسارت بلایای طبیعی به مددجویان آسیب دیده – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، سید ابوالفضل پرپنچی به مناسبت پنجم دی ماه روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی با اعلام شرایط، ضوابط و فرایند اجرایی پرداخت کمک هزینه جبران خسارت به مددجویان آسیب دیده، گفت: کمک هزینه جبران خسارت به مددجویان آسیب دیده در قالب بیمه حوادث شامل منازل مسکونی، لوازم منزل، کمک هزینه فوت ناشی از وقوع خطرات از جمله راهبردهای اساسی کمیته امداد در جهت مدیریت بحران است.

وی با بیان اینکه هم اکنون حدود ۸۰ هزار خانوار تحت حمایت در کمیته امداد استان تهران دارای بیمه حوادث هستند، افزود: بیمه حوادث برای مددجویان شهری شامل ساختمان، تأسیسات و لوازم منزل است و برای روستاییان نیز شامل ساختمان، وسایل منزل، تأسیسات محل سکونت و محل نگهداری احشام است.

پرپنچی ادامه داد: آتش سوزی، سیل، زلزله، رانش و فروکش زمین از جمله مواردی است که کمک هزینه جبران خسارت به آنها تعلق می‌گیرد.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران، ادامه داد: پس از کارشناسی و برآورد اولیه خسارت از سوی کارشناسان بیمه این نهاد بابت جبران خسارت ناشی از آتش سوزی و سیل از محل اعتبار صندوق خسارات امداد به این تعداد افراد تعلق و به حساب آنها واریز خواهد شد.

وی بیان کرد: در ۹ ماهه امسال هفت خانواده به علت خسارات ناشی از آتش سوزی از کمک هزینه جبران خسارت بر اثر بلایای طبیعی به مبلغ ۱۰۱ میلیون تومان بهره مند شده اند.

پرپنچی به ارائه آموزش‌های امداد و نجات به بیش از ۲۰۰۰ مددجوی تحت حمایت امداد استان با هدف افزایش ایمنی در برابر حوادث و بلایای طبیعی و کاهش خسارت ناشی از آن نیز اشاره و عنوان کرد: ارائه بسته‌های مختلف مشاوره‌ای و پیشگیرانه برای مددجویان تحت حمایت در مواقع آسیب و بحران ازجمله آتش‌سوزی، زلزله و سیل، کرونا و سایر بلایای طبیعی از خدمات کمیته امداد در این بخش است.آرشیو اخبار سلامت سرویس خبری اقطاع نیوزپرداخت کمک هزینه جبران خسارت بلایای طبیعی به مددجویان آسیب دیده – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.