قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
پرداخت مطالبات و معوقات کارکنان اولویت اول است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پرداخت مطالبات و معوقات کارکنان اولویت اول است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


پرداخت مطالبات و معوقات کارکنان اولویت اول است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر عصر امروز با حضور جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در سالن اجتماعات فرمانداری ایرانشهر برگزار شد.

کامران کردی، سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در این مراسم ضمن گرامی داشت هفته بسیج و تشکر از اعتماد مسئولین استان و وزیر بهداشت اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر یکی از بزرگترین دانشگاه‌های کشور است که بالغ بر یک هزار و ۳۰۰ نفر جمعیت تحت پوشش دارد و با وجود شاخص پراکندگی بالا در سطح کشور منحصر به فرد است.

وی افزود: این شاخص پراکندگی بالا و جمعیت حساسیت کار را در حوزه بهداشت و درمان نشان می‌دهد و مرزهای زمینی و آبی به دلیل وسیع و طولانی بودن آنها برای مقابله با کرونا در جنوب سیستان و بلوچستان دارای حساسیت در حوزه بهداشت و درمان است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: ارتقا سطح سلامت شهرستان اولویت بهداشت و درمان است تا بتوانیم از این طریق خدمات شایانی به مردم ارائه کنیم؛ همان طور که در طی سال‌های بعد از انقلاب خدمات ویژه زیادی از سوی نظام و دولت به منطقه جنوب بلوچستان ارائه شده که نشان از توجه خاص آنها به مردم و استان دارد.

وی تصریح کرد: با وجود تخصیص اعتبارات و احداث مراکز مختلف بهداشتی و درمانی هنوز کمبودهای احساس می‌شود که نیاز دارد تا با برنامه ریزی و همکاری همه مردم و دستگاه‌ها آنها را برای رشد و توسعه جنوب استان در زمینه سلامت تأمین کنیم.

کردی با اشاره به اهمیت نیروی انسانی و معیشت آنها اظهار کرد: معیشت کارکنان و پرسنل زحمت کش بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر اولویت مهم بنده در این مأموریت خطیر است و تمام تلاش خود را برای پرداخت معوقات و حقوق عقب مانده نیروهای دانشگاه با عنایت وزارت بهداشت انجام خواهم داد.

وی افزود: پرسنل و کارکنان ما در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر یک سرمایه هستند، اما هنوز چارت سازمانی ما به دلیل کمبود نیرو ناقص است و سعی می‌کنیم با حمایت استانداری و پشتیبانی وزارت بهداشت خانه آن را تکمیل و هر نیرو در محل خدمت اصلی خود باشد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: تکریم ارباب رجوع و رضایت مندی مردم از خدمات ارائه شده بهداشت و درمان اولویت بعدی است که سر لوحه کار قرار می‌دهیم تا همواره بهترین کیفیت خدمات را داشته باشیم و این مسئله نباید در مرکز یا دورترین نقطه حوزه دانشگاه فرقی داشته و مطلوب بودن آن در همه جا یکسان است.

وی با اشاره به رصد و نظارت بر عملکرد دانشگاه تصریح کرد: مسئولیت ما امانتی از سوی نظام بوده که بر عهده ما گذاشته شده و همه مدیران و افراد زیر مجموعه باید اول خدا را شاهد و ناظر اعمال خود بدانند، ما هم در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر از امروز کار نظارت و ارزیابی عملکرد مدیران را آغاز می‌کنیم تا در همه حوزه و بخش‌ها یک مدیر دلسوز و خادم واقعی مردم عهده دار مسئولیت باشد.

وی بیان کرد: نظام خدمات ارزنده‌ای را به مردم جنوب استان سیستان و بلوچستان با تمام وجود ارائه می‌دهد و تمام تلاش ما در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر بهره مندی مردم از این خدمات ارزشمند حوزه بهداشت و درمان است تا جامعه‌ای سالم و با آرامش و آسایش داشته باشیم.

کردی با اشاره به شرایط حساس کرونا و وضعیت قرمز ایرانشهر تاکید کرد: از مردم و شهروندان می‌خواهیم تا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی، عدم برگزاری مراسمات و تجمعات در ایرانشهر و جنوب استان با کادر درمان و بهداشت ما که صادقانه در حال تلاش هستند، همکاری لازم را داشته باشند و همه باهم برای داشتن سلامتی تلاش کنیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزپرداخت مطالبات و معوقات کارکنان اولویت اول است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.