قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

پذیرش مسافران نوروزی در اصفهان به شرط اسکان در هتل‌ها است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


پذیرش مسافران نوروزی در اصفهان به شرط اسکان در هتل‌ها است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

حجت الله غلامی در گفت‌وگو با اقطاع نیوز با اشاره به اینکه در حال حاضر به جز دو شهرستان نطنز و اردستان که فعالیت گروه‌های سه و چهار ممنوع است، فعالیت همه گروه‌ها در دیگر شهرهای استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حال انجام است، اظهار داشت: برای این امر تشدید نظارت و بازرسی‌ها را در دستور کار قرار داده‌ایم.

وی با بیان اینکه در بحث سفرهای نوروزی تصمیم‌گیری‌ها بر اساس شرایط استان در زمینه شیوع کرونا خواهد بود، اضافه کرد: در این زمینه باید توجه داشت که مدارس و کمپ‌های نوروزی در استان اصفهان برای پذیرش مسافران فعال نخواهد شد.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در استان اصفهان اضافه کرد: در آخرین تصمیم‌گیری‌ها مقرر شد در صورتی که شرایط استان در وضعیت زرد و آبی باشد، پذیرش مسافران نوروزی اصفهان تنها با ۵۰ درصد از ظرفیت هتل‌ها انجام شود که البته این امر نیز بسته به شرایط شیوع کرونا است.

وی در خصوص استفاده از سامانه ماسک در ادارات استان اصفهان اضافه کرد: در این زمینه باید توجه داشت که خیلی از ادارات از این سامانه استفاده می‌کنند و از جمله آن دادگستری و شهرداری‌ها است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزپذیرش مسافران نوروزی در اصفهان به شرط اسکان در هتل‌ها است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.