قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
پدری که پس از ۲۴ سال به فرزندانش رسید! + تصاویر

پدری که پس از ۲۴ سال به فرزندانش رسید! + تصاویر – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان | افغانستان


پدری که پس از ۲۴ سال به فرزندانش رسید! + تصاویر

اقطاع نیوز: دو خواهر بریتانیایی توانستند توسط شبکه‌های اجتماعی، پدر خود را پس از ۲۴ سال پیدا کنند…

به نقل از دیلی میل، دو بانوی بریتانیایی توانستند به لطف فیس بوک پس از اینکه متوجه شدند با همدیگر خواهر استند، پدرشان را پیدا کرده و بعد از ۲۴ سال دوباره در کنار همدیگر جمع شوند.

بر بنیاد این گزارش، لیزا ماکلین ۳۳ ساله از ناتینگهام و ربکا بارتون ۲۴ ساله از دونکاستر در فیسبوک حضور داشتند که ناگهان در چهار سال پیش با یکدیگر مواجه می‌شوند. این دو، سال‌ها به دنبال پدر خود در انترنت می‌گشتند، تا آنکه در پایان کار، در سال ۲۰۱۶ در تصادفی جالب به یکدیگر بر می‌خورند. آن‌ها در ابتدا نمی‌دانستند که با همدیگر خواهر استند، تا اینکه پس از این رخداد و شناخت یکدیگر، میان آن‌ها رابطه شدید خواهری ایجاد شد.

این دو خواهر بریتانیایی، اما در طول چهار سال گذشته در جستجوی پدر خود با شکست روبرو شده بودند تا اینکه قبل از دو هفته پیش، لیزا یک درخواست دوستی از سوی فردی به نام دیوید که پست او را در انترنت دیده بود، دریافت کرد. او پس از آنکه شروع به گفتگو با دیوید می‌کند، متوجه می‌شود که او پدر واقعی اش است.

پدر بریتانیایی 1 - پدری که پس از ۲۴ سال به فرزندانش رسید! + تصاویر

لیزا از زمانی که ۱۸ سال داشت، از طریق جستجو در پایگاه‌های وب، خصوصا پایگاه‌های افراد گم شده و مفقود به دنبال پدر خود می‌گشت. او همچنین پس از ناپدید شدن پدرش در زمانی که نُه سال داشت، پست‌هایی را نشر کرده بود.

همچنین ربکا نیز به طور مطلق پدر خود را نمی‌شناخت و پس از مرگ مادرش آندریا در اثر مریضی سرطان در سن ۳۷ سالگی، به دنبال پدر خود می‌گشت. پس از اینکه این دو خواهر همدیگر را پیدا کردند، با دادن آزمایش دی ان‌ای مشخص شد، آن‌ها خواهر واقعی همدیگر استند.

پدر بریتانیایی 3 - پدری که پس از ۲۴ سال به فرزندانش رسید! + تصاویر

پدر این دو خواهر نیز پس از پیدا کردن آن‌ها گفت که خوشبخت‌ترین انسان جهان بعد از دیدار با دخترانش است.

 آرشیو افغانستان | سرویس خبری اقطاع نیوزپدری که پس از ۲۴ سال به فرزندانش رسید! + تصاویرنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.