قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
پدافند هوایی در بخش‌های مختلف به استقلال رسیده است

پدافند هوایی در بخش‌های مختلف به استقلال رسیده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


پدافند هوایی در بخش‌های مختلف به استقلال رسیده است

 فرمانده قرارگاه پدافند هوایی شرق کشور گفت: پدافند هوایی در بخش‌های مختلف به خودباوری و استقلال رسیده است.

به گزارش اقطاع نیوز به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم ارسلان پرویز، صبح دوشنبه در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: پدافند هوایی چهار مأموریت اصلی کشف، شناسایی، رهگیری و درگیری را دارد.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی شرق کشور با اشاره به اینکه با همکاری با شرکت‌های دانش بنیان در سال‌های اخیر به پیشرفت‌های زیادی رسیده‌ایم، بیان‌کرد: پدافند هوایی تجهیزات محور است و در بخش‌های مختلف مأموریتی به خود باوری و استقلال رسیده است.

پرویز افزود: بنا بر گفته مقام معظم رهبری پدافند هوایی در خط مقدم دفاع از حیثیت، موجودیت و آبروی کشور است که این یک مدال افتخارآمیز برای ما محسوب می‌شود.

وی گفت: حوزه پدافند هوایی شرق کشور شامل استان‌های خراسان‌جنوبی، جنوب خراسان رضوی، سه چهارم سیستان و بلوچستان و بخش‌هایی از استان کرمان است.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی شرق کشور اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی نگذاشتیم که ذره‌ای از انجام مأموریت‌های خود قصور داشته باشیم.

سرتیپ دوم پرویز بیان‌کرد: چه در سیل اخیر در خراسان‌جنوبی و چه در بحث کمک‌های مؤمنانه، پدافند هوایی شرق کشور کمک‌ها و خدماتی بسیار ارزنده ای را نسبت به آسیب دیدگان به ویژه در روستاهای محروم خراسان‌جنوبی داشته است.

وی ادامه‌داد: در روزهای آتی به نیت ۳۱۳ نفر یاران امام زمان (عج) بسته‌های کمک معیشتی و لوازم التحریر را تقدیم جامعه هدف در مناطق مرزی و محروم خواهیم کرد.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی شرق کشور یادآور شد: نخواهیم گذاشت کوچک‌ترین پرنده‌ای بدون رعایت استاندارد قانونی بین‌المللی وارد حریم هوایی ایران اسلامی شود.

انتهای پیامآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزپدافند هوایی در بخش‌های مختلف به استقلال رسیده استنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.