قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
پاک فطرت: باید ظرفیت‌های مغفول ورزش همگانی را فعال کنیم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پاک فطرت: باید ظرفیت‌های مغفول ورزش همگانی را فعال کنیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


پاک فطرت: باید ظرفیت‌های مغفول ورزش همگانی را فعال کنیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، علیرضا پاک فطرت نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با حضور در برنامه «ایران فعال» شبکه تلویزیونی سلامت گفت: مجلس بررسی و اصلاح قوانین حوزه ورزش همگانی را وظیفه خود می‌داند و معتقد است سیاست‌های توسعه ورزش باید به سمت پیشگیری به جای درمان حرکت کند.

پاک فطرت افزود: یکی از مهمترین سیاست‌های کمیته همگانی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، فعال سازی ظرفیت شهرداری‌ها و هم‌افزایی ظرفیت دستگاه‌های اجرایی است و بدون این هم‌افزایی تحرک مورد نیاز جامعه و ورزش همگانی عملاً محقق نمی‌شود.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در ادامه با تأکید بر ظرفیت بالقوه شهرداری‌ها در حوزه ورزش همگانی افزود: از طریق ورزش می‌توانیم مردم را با شهرداری‌ها آشتی دهیم و حتی فضایی را فراهم کنیم که مردم با رضایت بیشتری عوارض شهرداری‌ها را پرداخت کنند، چراکه هزینه کرد شفاف و ملموس شهرداری‌ها در حوزه سلامت را به عینه مشاهده می‌کنند.

پاک فطرت در ادامه صحبت‌های خود ضمن قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته در وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون ورزش‌های همگانی گفت: وزارت بهداشت هم باید در سیاست‌های خود بازنگری کند و امیدبخشی به زندگی مردم را در پیشگیری جستجو کند.

وی در پایان به ضرورت ایفای نقش مجلس در هم افزایی بین دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد و افزود: قرار گرفتن دستگاه‌های اجرایی در کنار هم با هدف همگانی شدن ورزش بهترین اتفاق است و مجلس تحقق این امر را با جدیت دنبال خواهد کرد.آرشیو اخبار ورزشی سرویس خبری اقطاع نیوزپاک فطرت: باید ظرفیت‌های مغفول ورزش همگانی را فعال کنیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.