قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
پاسخ دختر حاج قاسم به همه آثار ارسال شده به پویش نامه به سردار - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پاسخ دختر حاج قاسم به همه آثار ارسال شده به پویش نامه به سردار – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، عباس محمدی با بیان این مطلب که حوزه هنری کودک و نوجوان با توجه به علاقه وافر همه مردم ایران به شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و برگزاری پویش نامه به سردار آسمانی، واکنش بهنگام در گروه سنی کودک و نوجوان داشت، گفت: بیشترین و بهترین آثار مربوط به کودکان استان‌های تهران، کرمان، تبریز و خراسان رضوی بود.

داور مرحله نهایی پویش نامه‌ای به سردار آسمانی ادامه داد: در این پویش در بحث انتخاب داوران، انتخاب عاطفی ویژه‌ای داشتیم و آن حضور زینب سلیمانی دختر شهید حاج قاسم بود. او همه آثار را مطالعه کرد و به همه آنها پاسخ هم داد.

محمدی اضافه کرد: ما پیشنهاد دادیم که همه این دلنوشته‌ها و پاسخ‌ها در کنار هم و در قالب یک کتاب منتشر شود تا بچه‌ها به پاسخ نامه‌های‌شان دسترسی داشته باشند و این پاسخ جایزه‌ای عاطفی و معنوی برای آنها باشد.

مدیر آفرینش‌های ادبی حوزه هنری با اشاره به سطح کیفی آثار نیز گفت: آثار نسبت به سن بچه‌ها خیلی خوب بود. این نکته را هم باید مدنظر قرار دهیم که آموزش و پرورش در بحث نوشتار و تلاش برای مهارت افزایی نگارش، تلاش نمی‌کند و وقت نمی‌گذارد اما این وجود کلیت آثار قابل توجه بود.

محمدی همچنین با اشاره به مضمون آثار رسیده به دبیرخانه این جشنواره گفت: به لحاظ مضمون، بسیاری از آثار تحت تاثیر جو رسانه‌ای بودند اما ما آثاری را به عنوان برگزیده انتخاب کردیم که مغایر با این آموخته‌ها و القائات بزرگترها بود و بیشتر از نثرهای زیبا، سلیم و تصاویر بدیع و ابداعی بهره برده بودند.

پاسخ دختر حاج قاسم به همه آثار ارسال شده به پویش نامه به سردار – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۱۳:۱۵:۳۰

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.