خانه | سایر استان ها | قزوین | ویژه برنامه‌های روز جهانی قدس در شبکه قزوین – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان
راهپیمایی روز قدس در سیستان و بلوچستان برگزار می شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

ویژه برنامه‌های روز جهانی قدس در شبکه قزوین – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

حسن اکبری در گفتگو با اقطاع نیوز اظهار داشت: امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم پرهیز از اجتماعات انسانی با هدف قطع زنجیره انتقال ویروس، صدا و سیمای مرکز قزوین در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس ویژه برنامه‌های مختلفی برای مخاطبان تقدیم می‌شود.

اکبری گفت: بر اساس پیش بینی‌های صورت گرفته در رادیو و تلویزیون، در کنار برنامه‌های روتین، ویژه برنامه‌هایی برای مخاطبان تدارک دیده شده سیمای این مرکز در برنامه‌های “رنگ زندگی”، “نفس ماه”، “شمیم سحر” و “تا آسمان” به صورت ویژه به تبیین اهمیت روز جهانی قدس و علت این نامگذاری این روز می‌پردازد.

وی بیان کرد: “روز بیداری” نیز عنوان ویژه برنامه شبکه استانی سیمای مرکز قزوین در این روز است که روز جمعه به مدت ۱۲۰ دقیقه از ساعت ۱۰:۰۰ صبح به روی آنتن رادیو رفته است.

اکبری تصریح کرد: پخش مستقیم بیانات مقام معظم رهبری در روز قدس، پخش کلیپ و نماهنگ‌های مربوط به راهپیمایی مردم همیشه در صحنه استان در روز قدس سال‌های قبل از جمله برنامه‌های شبکه قزوین برای روز قدس است.

اکبری اظهار داشت: رادیو قزوین هم با پخش ویژه برنامه “بر مدار پایداری” به مدت ۱۸۰ دقیقه از ساعت ۱۰:۳۰ صبح همراه شنوندگان خواهد بود و گفتگو با کارشناسان، گزارش مردمی، شعرخوانی و پیام‌های مردم استان قزوین به مردم فلسطین و پخش سرودهای حماسی از جمله بخش‌های این برنامه خواهد بود.

مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین افزود: همچنین نماهنگ و آثار موسیقایی فاخر با موضوع فلسطین و اهمیت موضوع قدس همزمان با این روز از آنتن صدا و سیمای مرکز قزوین پخش می‌شود.

اکبری یادآور شد: در معاونت خبر هم تهیه و پخش گزارش‌های تحلیلی در خصوص روز جهانی قدس و پوشش برنامه‌های مصوب روز جهانی قدس در شهرستان‌ها و همچنین موضوع پویش فلسطین آزاد تدارک دیده شده است.

وی اظهار داشت: معاونت فضای مجازی هم با بارگذاری محتوایی متناسب تولیدات صفحه ویژه رمضان و روز قدس در سایت
رسمی مرکز و صفحه اشتراک ویدئو (آپارات) و تمامی بسترهای مجازی، اطلاع رسانی زمان پخش ویژه برنامه تولیدات رادیویی و تلویزیونی از طریق پوستر و عکس نوشت تیزر و فضا سازی و اطلاع رسانی در جهت پوشش و انعکاس فعالیت‌های مرکز پیرامون روز جهانی قدس در وب سایت و پیام رسان ها با ترند هشتگ هایی همچون # اسرائیل_ویروس_منحوس #Covid1948 # شهید_القدس # القدس_درب_الشهداء به این روز می‌پردازد…

ویژه برنامه‌های روز جهانی قدس در شبکه قزوین – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۲۲ ۱۰:۲۰:۲۷

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.