قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
ولیعهد سعودی: روند اصلاحات ادامه می یابد و در ۱۰سال آتی دوبرابر خواهد شد

ولیعهد سعودی: روند اصلاحات ادامه می یابد و در ۱۰سال آتی دوبرابر خواهد شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


ولیعهد سعودی: روند اصلاحات ادامه می یابد و در ۱۰سال آتی دوبرابر خواهد شد

اقطاع نیوز- ولیعهد سعودی با ادعای اینکه این کشور در  چهار سال گذشته به دستاوردهای مهمی در امر اصلاحات رسیده است، گفت: اصلاحات در ده سال آتی دو برابر خواهد شد.

به گزارش سرویس ترجمه اقطاع نیوز به نقل از ارم نیوز، «محمد بن سلمان» که روز گذشته(چهارشنبه) در مجمع جهانی اقتصاد سخن می گفت، با اشاره به اینکه فرصت های سرمایه گذاری در عربستان به شش تریلیون دلار در سال های آتی می رسد که نیمی از آنها پروژه های جدید است، افزود: ۸۵ درصد از بودجه این برنامه اقتصادی از محل صندوق سرمایه گذاری های عمومی و بخش خصوصی در عربستان و مابقی از طریق خلیج(فارس) و سرمایه های بین المللی تامین می شود.

وی با اشاره به اینکه عربستان از زمان اعلام چشم انداز ۲۰۳۰ در زمینه های افزایش درآمدهای نفتی، توانمندسازی زنان در بازار کار، بالابردن سطح رقابت در محیط کسب و کار، فعال سازی صندوق سرمایه گذاری های عمومی و بهبود برنامه های حفاظت از محیط زیست به دستاوردهایی رسیده است، بیان کرد: این دستاوردها در چارچوب تحول سریع و اصلاحات در چهار سال گذشته رخ داده است و در ده سال آتی دو برابر خواهد شد.

ولیعهد سعودی در ادامه با اشاره به اینکه سال ۲۰۲۰ پر از چالش بود و عربستان برای آن آماده بود، ادامه داد: تحولاتی که چند سال پیش آغاز شد، همه محورها اعم از جنبه های اقتصادی، عملکرد دولت و جنبه های اجتماعی  را شامل می شود و فرصت های سرمایه گذاری با کیفیتی را ایجاد کرده است.

محمد بن سلمان در پایان با ادعای اینکه عربستان در چارچوب تقویت توسعه و حمایت از ثبات منطقه و حفظ تعادل بازار انرژی ایفای نقش کرده است، گفت که این نقش به دلیل نفع آن برای منطقه و برقراری امنیت، صلح و تقویت همکاری های اقتصادی ادامه می یابد.

خبر را در ارم نیوز ببنییدآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزولیعهد سعودی: روند اصلاحات ادامه می یابد و در ۱۰سال آتی دوبرابر خواهد شدنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.