خانه | سایر استان ها | تهران | وظیفه همه دولت های اسلامی ایستادگی در برابر بی عدالتی در دنیا است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان
وظیفه همه دولت های اسلامی ایستادگی در برابر بی عدالتی در دنیا است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

وظیفه همه دولت های اسلامی ایستادگی در برابر بی عدالتی در دنیا است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


به گزارش اقطاع نیوز، حجت الاسلام سید حسین حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پردیس که پس از ۳ ماه تعطیلی به دلیل بیماری کرونا برگزار شد ضمن دعوت خود و دیگر نمازگزاران به تقوای الهی اظهار داشت: دولت‌های اسلامی وظیفه دارند با بی عدالتی در هر کجای دنیا به پا خیزند و با آن مبارزه کنند.

حسینی با بیان اینکه توسعه طلبی و افزون خواهی رژیم غاصب صهیونیستی با هیچ منطقی قابل توجیه نیست، گفت: تمام ملت‌های مسلمان و دولت‌ها باید با وحدت و همبستگی بین المللی از ملت فلسطین حمایت کنند.

خطیب جمعه پردیس با اشاره به اینکه امسال شیوع کرونا مانع از برگزاری راهپیمایی شد، افزود: برخی خوشحال هستند که روز قدس انزجار خود را با مرگ بر اسرائیل و آمریکا سر بدهند اما ما میگوییم که رهبر حیدری ما با حضور مقتدرانه خود در رسانه بین المللی دشمنان بزدل را به وحشت انداخت و بر ذلت بیشتر دشمنانمان افزودند، اعلام کردند که ما حتماً اسرائیل را نابود خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه پردیس اولین شهر سفید در استان تهران معرفی شده عنوان داشت: در این زمینه همه مسئولین پای کار آمدند و وظایف خود را به خوبی انجام دادند اما مسئله‌ای که به خوبی در این ایام مشخص شد این بود که در شرایط کرونا هم به ظرفیت‌های شهرستان و هم به مشکلات و کمبودهای شهرستان پی بردیم.

حسینی با انتقاد از نبود بیمارستان در این شهرستان بیان داشت: از مسؤلین تقاضا داریم که به جد برای احداث و راه اندازی بیمارستان در پردیس اقدام کنند.


وظیفه همه دولت های اسلامی ایستادگی در برابر بی عدالتی در دنیا است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۲۲ ۱۵:۱۱:۴۸

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.