چهارشنبه , 27 اکتبر 2021
قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

وضعیت آب شرب سنندج نامناسب و بحرانی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


وضعیت آب شرب سنندج نامناسب و بحرانی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، ماموستا فایق رستمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اظهار کرد: مردم کردستان همواره مشارکتی گسترده در یاری به نیازمندان داشته اند و امروز نیز دانش آموزان بی بضاعت نیازمند یاری ما هستند.

وی افزود: کمک به کمیته امداد و بهزیستی به عنوان دو نهاد خدمت رسان از جمله مواردی است که باید همه افراد جامعه نسبت به این امر احساس مسئولیت کنند.

امام جمعه سنندج در ادامه سخنان خود اظهار کرد: متأسفانه بسیاری از اقشار جامعه در شرایط کرونایی دچار خسران و ناراحتی شده اند و نیازمند حمایت مالی و معیشتی هستند.

ماموستا رستمی در بخشی دیگر از خطبه‌های نماز جمعه این هفته نارضایتی خود را از وضعیت آب شرب سنندج اعلام کرد و گفت: آب مایه حیات است و انتظار داریم مسئولان استانی و کشوری در سریع‌ترین زمان ممکن برای این معضل چاره اندیشی کنند چرا که کم کاری در این عرصه فاجعه بار خواهد بود.

وی در ادامه خطبه‌های این هفته از شهروندان خواست که در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام به دریافت واکسن کرونا کنند.

ماموستا رستمی از خدمات دولتمردان برای تأمین واکسن تقدیر کرد و گفت: حرمت و احترام مسئولان در سایه خدمت به مردم است و انتظار داریم مدیران و مسئولان دولت سیزدهم پاسخگو نامه‌ها و تلفن‌های مردم باشند.

امام جمعه سنندج در پایان خطبه‌های این هفته بر توجه ویژه به نیازمندان تأکید کرد و گفت: اگر مهربانی با مستضعفان و نیازمندان در جامعه کم رنگ شود شاهد آسیب‌های بسیاری در جامعه خواهیم بود لذا باید همه ما در این راستا همت گماریم و به کمک نیازمندان بشتابیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزوضعیت آب شرب سنندج نامناسب و بحرانی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.