قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

وزش شدید باد در سواحل مرکزی و جنوبی استان بوشهر/ دریا متلاطم است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


وزش شدید باد در سواحل مرکزی و جنوبی استان بوشهر/ دریا متلاطم است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

پیام مساعدی در گفت‌وگو با اقطاع نیوز اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد وزش جریانات نسبتاً شدید شمال غربی تا اواخر وقت امروز بر روی دریا و سواحل مرکزی و جنوبی استان ادامه دارد.

وی اضافه کرد: بنابراین دریا طی امروز در این مناطق مواج و متلاطم پیش بینی می‌شود و از روز چهارشنبه تا جمعه دریا نسبتاً آرام خواهد بود.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر خاطرنشان کرد: از روز شنبه مجدداً به سبب وزش بادهای شدید شمال غربی در سطح استان و بر روی دریا، خلیج فارس مواج خواهد شد.

وی بیان کرد: برای ساعات آینده آسمان استان بوشهر صاف تا کمی ابری در برخی نقاط طی امروز همراه با وزش باد و گاهی گرد و خاک، فردا در برخی نقاط مه رقیق صبحگاهی پیش‌بینی می‌شود.

مساعدی ادامه داد: جهت وزش باد شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت ۱۰ تا ۳۲ گاهی ۳۶ کیلومتر در ساعت، در سواحل مرکزی و جنوبی بر روی دریا طی امروز ۱۶ تا ۴۴ گاهی بیش از ۵۰ کیلومتر در ساعت و از فردا در همه مناطق با سرعت ۱۰ تا ۳۲ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

وی گفت: ارتفاع موج در سواحل شمالی ۳۰ تا ۹۰ گاهی ۱۲۰ سانتیمتر، در سواحل مرکزی و جنوبی طی امروز ۹۰ تا ۱۸۰ گاهی ۲۴۰ و از فردا ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر خواهد بود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزوزش شدید باد در سواحل مرکزی و جنوبی استان بوشهر/ دریا متلاطم است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.