قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
وزش باد شدید همراه با گردوخاک محلی در اصفهان پیش‌بینی می شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

وزش باد شدید همراه با گردوخاک محلی در اصفهان پیش‌بینی می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


حجت الله علی عسگریان در گفت و گو با اقطاع نیوز، اظهار داشت: نقشه‌های هواشناسی بیانگر جوی نسبتاً ناپایدار طی دو روز آینده بر روی استان اصفهان است.

وی افزود: بر این اساس در اکثر مناطق استان در ساعات بعدازظهر و شب افزایش ابر، گاهی وزش باد نسبتاً شدید تا شدید پیش‌بینی می‌شود.

وزش باد شدید، همراه با گردوخاک محلی

کارشناس مسئول پیش بینی هواشناسی استان اصفهان تاکید کرد: در مناطق شمالی، شمال غربی و جنوبی بارش پراکنده و در مناطق شرقی و شمالی وزش باد شدید، همراه با گردوخاک محلی انتظار می‌رود.

وی افزود: بر این اساس خودداری از تردد زیر درختان فضای سبز شهری و خودداری از افروختن آتش در عرصه‌های منابع طبیعی با توجه به وزش باد شدید ضرورت دارد.

دمای هوا در استان اصفهان طی ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی نخواهد داشت

علی عسگریان با بیان اینکه دمای هوای استان اصفهان طی ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق استان تغییر محسوسی نخواهد داشت، ابراز داشت: روز یکشنبه هوای شهر اصفهان صاف و همراه با غبار صبحگاهی، در بعدازظهر افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید و گردوخاک موقتی و احتمال بارش پراکنده باران است.

وی تاکید کرد: روز دوشنبه هوای شهر اصفهان صاف و غبار صبحگاهی، در بعدازظهر و شب افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید است و روز سه شنبه نیز هوایی صاف و غبار صبحگاهی، در بعدازظهر افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید و گردوخاک موقتی را شاهد خواهیم بود

گفتنی است بر اساس توصیه‌های هواشناسی تنظیم دستگاه‌های خنک کننده گلخانه‌ها و سالن‌های تولید ضروری است و آبیاری باغات در تمامی مناطق استان باید به صورت منظم انجام شود، همچنین لازم است راهکارهای لازم جلوگیری از خسارت به سازه‌های گلخانه‌ها در برابر وزش بادهای شدید اتخاذ شود.


وزش باد شدید همراه با گردوخاک محلی در اصفهان پیش‌بینی می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۱۵:۴۵:۲۳

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.