قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
افزایش پوشش ابر در استان بوشهر/ دریا متلاطم می‌شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

ورود سامانه بارشی به استان بوشهر/ دمای هوا کاهش می‌یابد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


ورود سامانه بارشی به استان بوشهر/ دمای هوا کاهش می‌یابد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

فرج‌الله شکوهی پور در گفت‌وگو با اقطاع نیوز اظهار داشت: از امروز با نفوذ سامانه ناپایدار جوی به استان، تا اوایل روز دوشنبه در برخی ساعات با افزایش پوشش ابر، وقوع بارش پراکنده باران، گاهی رگبار پراکنده همراه با رعدوبرق و وزش تندباد روبرو خواهیم بود.

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر با بیان اینکه بیشترین فعالیت این سامانه در روز یکشنبه خواهد بود افزود: پیش بینی می‌شود طی روز یکشنبه سامانه بارشی تقویت و بارندگی‌ها در نیمه شمالی استان تشدید و تقویت شود.

شکوهی‌پور اثر فعالیت این سامانه را رگبار باران و رعد و برق، گاهی تگرگ و وقوع صاعقه، وزش باد شدید و گاهی تندبادهای لحظه‌ای دانست و بیان کرد: منطقه اثر این سامانه عمدتاً سواحل و نیمه شمالی استان خواهد بود.

وی ادامه داد: آب‌گرفتگی معابر عمومی و مسیل‌ها در برخی مناطق، اصابت صاعقه و ریزش تگرگ و احتمال خسارت به محصولات کشاورزی، احتمال شکستگی درختان بر اثر وزش تندباد، افزایش ارتفاع موج در سواحل از اثرات این سامانه است.

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر خواستار اجتناب از صعود به ارتفاعات شد و افزود: محکم کردن سازه‌های موقت، تابلوهای تبلیغاتی و پوشش گلخانه‌ها، مراقبت از محصولات کشاورزی در دستور کار باشد.

وی گفت: با توجه به احتمال بارش تگرگ و بارش‌های رگباری در مناطق مستعد، اقدامات پیشگیرانه در راستای حفظ محصولات کشاورزی انجام شود.

شکوهی‌پور با اشاره به وزش باد شمال غربی و کاهش دما بیان کرد: پیش بینی می‌شود طی روز دوشنبه تا اوایل روز چهارشنبه دمای هوا در سطح استان پنج تا ۹ درجه سلسیوس کاهش یابد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزورود سامانه بارشی به استان بوشهر/ دمای هوا کاهش می‌یابد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.