قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

ورود خودروهای غیربومی به استان قزوین ممنوع است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


ورود خودروهای غیربومی به استان قزوین ممنوع است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز،  هدایت‌اله جمالی پور بعد از ظهر پنجشنبه در هفتاد دومین جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان قزوین که در سالن شهید امامی استانداری قزوین برگزار شد اظهار کرد: آسان‌ترین و بهترین راه مقابله با این ویروس منحوس رعایت پروتکل‌های بهداشتی است.

وی افزود: از ابتدا تمایلی به تعطیلی اصناف نداشتیم اما روند شیوع بیماری و برای حفظ سلامتی آحاد مردم مجبوریم محدودیت‌های جدی در استان اعمال کنیم.

استاندار قزوین اضافه کرد: هرگز مایل به این کار نبودیم اما بی توجهی به تصمیمات و توصیه‌های ستاد ملی و استانی کرونا و عدم رعایت پروتکل‌ها وضعیت را وخیم کرده و مجبوریم روند دیگری را در پیش بگیریم.

وی عنوان کرد: امروز همه راه مقابله با این ویروس را می‌دانیم اما نسبت به آن بی توجه هستیم و این به این معناست که در حوزه فرهنگی نیاز به آموزش بیشتری داریم.

جمالی‌پور ادامه داد: در شرایطی امروز دچار بحران و وضعیت قرمز شده‌ایم که طبق آمارها در اسفندماه در صدر رعایت پروتکل‌های بهداشتی بودیم اما در ۲۰ روز همه چیز برگشت و شرایط را می‌بینیم.

وی با بیان اینکه هیچ کارمندی حق ندارد بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی در محل کار حضور پیدا کند، بیان کرد: وضعیت خوب نباید به معنای عادی انگاری باشد.

استاندار قزوین تصریح کرد: این ویروس بنا به شرایط تغییر وضعیت می‌دهد و عادی انگاری باعث خواهد شد تا تغییر وضعیت ویروس باعث شکل گیری یک پیک جدید در جامعه بشود.

وی ادامه داد: در حال حاضر راهی جز تعطیلی اصناف نداریم و بر همین اساس به مدت یک هفته همه گروهای صنفی ۲، ۳ و ۴ تعطیل خواهند شد تا در صورت بهبود شرایط تصمیم جدیدی اتخاذ شود.

جمالی‌پور گفت: کارمندان دولت نیز به صورت یک دوم در محل کار حاضر خواهند شد و در صورت شرایط، مدیر می‌تواند این ظرفیت را به یک سوم تغییر دهد.

وی افزود: ورود خودروها با پلاک غیر بومی به استان قزوین ممنوع است و تنها خودروها با پلاک‌های غیربومی اجازه تردد دارند که مدارک هویتی آنها سکونتشان در قزوین را تأیید کند.

استاندار قزوین عنوان کرد: تاکسی‌ها نباید بیشتر از سه نفر را سوار کنند و اتوبوس‌ها نیز باید تنها با ۵۰ درصد تردد خود فعالیت داشته باشند.

وی تاکید کرد: ورود خودروها با پلاک غیر بومی نیز در این هفته در استان قزوین ممنوع است مگر اینکه مالک خودرو ساکن قزوین باشد و

جمالی‌پور در پایان یادآور شد: امیدواریم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی این پیک را با کمترین میزان خسارت رد کنیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزورود خودروهای غیربومی به استان قزوین ممنوع است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.