قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
وجود کیف شرایط اضطراری در خانه هر ایرانی ضروری است

وجود کیف شرایط اضطراری در خانه هر ایرانی ضروری است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


وجود کیف شرایط اضطراری در خانه هر ایرانی ضروری است

به گزارش روز چهارشنبه اقطاع نیوز از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، نواب شمس پور در آخرین روز از هفته کمک‌های اولیه گفت: ایران کشوری است که با مخاطرات فراوانی اعم از سیل، زلزله، آتش سوزی و سایر بلایای طبیعی و غیرطبیعی روبرو است. به همین دلیل همواره باید کیف شرایط اضطراری در منازل هموطنان ایرانی وجود داشته تا آمادگی لازم برای مقابله با شرایط اضطراری باشد. وجود کیف شرایط اضطراری توصیه جمعیت هلال احمر و متخصصین سلامت در بلایا به عنوان توصیه عمومی برای مقابله با شرایط اضطراری است.
 
وی افزود: یکی از فاکتورهای مهم کیف شرایط اضطراری، کیف کمک‌های اولیه است. این کیف حاوی اقلامی شامل دستگاه اندازه گیری فشار خون، قیچی، صابون، پانسمان و سایر ملزوماتی است که به شخص این امکان را می‌دهد که تا رسیدن نیروهای امدادی آمادگی حفظ حیات خودشان را داشته باشند.  

مدیر کل آموزش‌های همگانی جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه رویکرد جمعیت هلال احمر در آموزش کمک‌های اولیه بسیار ساده است، بیان کرد: مساله حائز اهمیت از نگاه ما این است که با آموزش ابتدایی ترین اقدامات، به افراد نشان دهیم که چطور می‌توانند جان خود را نجات دهند. آموزش‌هایی که از سن پنج سالگی می‌توان آن‌ها را آغاز کرد.  

شمس پور ضمن بیان شیوه‌های فراگیری کمک‌های اولیه اظهار کرد: همه مردم می‌توانند با مراجعه به سایت WWW.Khadem.ir   جمعیت هلال احمر به آموزش کمک‌های اولیه به زبان بسیار ساده و قابل فهم دسترسی پیدا کنند. علاوه بر وبسایت خادم، اپلیکشن کمک‌های اولیه «First aid» که در وبسایت خادم نیز بارگذاری شده است، ترجمه‌ای از فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال احمر و به ۴۲ زبان دنیا قابل دسترسی است. همچنین جمعیت هلال احمر با هدف تقویت ارتباط رسانه‌ای خود، انتشاراتی برای آموزش‌ در مخاطرات دارد.  

وی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان علاوه بر شیوه‌های بیان شده می‌توانند برای فراگیری آموزش‌های اولیه  به شعب جمعیت هلال احمر در استان خود مراجعه کنند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزوجود کیف شرایط اضطراری در خانه هر ایرانی ضروری استنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.