قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
واکنش حقوق بشری به توافق اسرائیل و دو کشور عربی

واکنش حقوق بشری به توافق اسرائیل و دو کشور عربی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


واکنش حقوق بشری به توافق اسرائیل و دو کشور عربی

به گزارش حوره بین الملل خبرگزاری اقطاع نیوز، سامان نیازی ، معاون بین‌الملل موسسه بین‌المللی و حقوق بشری صلح زیبا جمهوری اسلامی ایران و کارشناس مسائل بین‌الملل در رابطه با توافق اسراییل و امارات عربی متحده و بحرین به خبرگزاری اسپوتنیک در تهران گفت: “عادی‌سازی روابط امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی مسئله جدیدی نیست، حقارت و رسوایی که اکنون عیان شده است.

وی در ادامه افزود: نمایش‌های مضحک ، شاید برای سران مرتجع بعضی از دولت‌های به‌اصطلاح اسلامی جذابیت داشته باشد ، اما سران منفور امارات و بحرین در واقع با شیب تند در مسیر اضمحلال قدم بر می‌دارند ،این اقدامات نابخردانه نه تنها تأثیری در عزم محور مقاومت برای رسیدن به آرمان مقدس آزادی قدس شریف ندارد، بلکه دست محور مقاومت برای دفاع از حقوق ملت فلسطین بازتر شده و تکلیف امت اسلامی را با جریان نفاق روشن می‌کند.”

وی افزود : ” تلاش کاندیداهای ریاست جمهوری در آمریکا برای جلب نظر صهیونیست‌ها و لابی آن‌ها در بحبوحه انتخابات ، امری سنتی است و البته ترامپ با عملکرد خود و وضعیتش در کورس رقابت ، دولتمردان سبک‌مغز و بی‌هویت بعضی از کشورهای کوچک حاشیه خلیج‌فارس را نیز با خود همراه می‌کند که همراهی آن‌ها هیچ دستاوردی برای آن‌ها ندارد و بیشتر همان نقش گاو شیرده را دارند”.

به گفته  نیازی :” ترامپ به دنبال به دست آوردن دل صهیونیست‌ها برای حمایت و همچنین استفاده تبلیغاتی برای مصرف داخلی است، اما خائنین به آرمان بزرگ امت اسلامی ، آبروی نداشته خود را خرج احمق‌های درجه‌یک کردند. ترامپ کاملاً می‌داند که هرجائی عالم باشد ، از انتقام خون حاج قاسم و یارانشان به دست محور مقاومت ، خلاص نمی‌شود و کابوس قصاص و اقدام متقابل ، وی را دچار روان‌پریشی کرده و این کابوس مرگبار حتی اگر دیگر رئیس‌جمهور نباشد ، رهایش نخواهد کرد”.

معاون بین‌الملل موسسه صلح زیبا افزود: ” ترامپ این را نیز می‌داند که رژیم صهیونیستی در تاریخی‌ترین وضعیت ضعف و حقارت است به‌گونه‌ای که حتی از بالن‌های آتش‌زای جوانان فلسطین ترس دارد و از مقابله با آن عاجز است. بی‌شک نمایش عروسکی توافق دو قبیله که صرفاً حاکمیت را به‌زور تصرف کرده‌اند با رژیم صهیونیستی ، جوشش غیرت عربی اسلامی را به همراه خواهد داشت”.

وی همچنین گفت: “محور مقاومت از عراق سوریه لبنان تا فلسطین مدافعین راستین حقوق بشر هستند و زین پس با دستی بازتر به مقابله با رژیم روبه‌زوال صهیونیستی خواهند پرداخت از وعده راستین رهبر انقلاب حضرت امام آیت‌الله خامنه‌ای که فرمودند رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید ، ۵ سال می‌گذرد و مطمئن هستیم این وعده راستین تحقق خواهد یافت و کمتر از ۲۰ سال دیگر این غده سرطانی کودک کش از روی نقشه محو خواهد شد”.

نیازی افزود: ” موشک‌های جمهوری اسلامی ایران ازجمله سجیل ، در فاصله ۷ دقیقه تل‌آویو و حیفا را به مخروبه‌ای تبدیل خواهند کرد. جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر رویکرد راهبردی ، نگاه انسانی ، الهی و حقوق بشری است که برای حفاظت از جان انسان‌های بی‌گناه و زنان و کودکان ساکن در فلسطین اشغالی و حق حیات آن‌ها ارزش قائل است و با صبر استراتژیک تاکنون از این قابلیت بزرگ موشکی و نظامی استفاده نکرده است”.

انتهای پیام/

http://www.taghribnews.com/vdci3qa5wt1ayu2.cbct.htmlآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزواکنش حقوق بشری به توافق اسرائیل و دو کشور عربینمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.