قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

واکسیناسیون رایگان کرونا طبق اولویت‌بندی انجام می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


واکسیناسیون رایگان کرونا طبق اولویت‌بندی انجام می‌شود

اقطاع نیوز – گروه جامعه: سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با بیان این‌که صاحبان مشاغل حساس پس از اتمام واکسیناسیون افراد در معرض خطر، واکسن کرونا دریافت می‌کنند، تاکید کرد که واکسیناسیون کرونا به‌صورت رایگان و طبق اولویت‌بندی انجام می‌شود.

به گزارش اقطاع نیوز به نقل از اقطاع نیوز سراسری، علیرضا رئیسی با تاکید بر واکسیناسیون رایگان علیه کرونا در قالب نظام شبکه و طبق اولویت‌بندی، بیان کرد: «ما قطعا متعهد هستیم و واکسیناسیون بحث دیروز و امروز نیست و همه‌ی کسانی که در حوزه‌ی سلامت کار می‌کنند و حتی عزیزان سازمان جهانی بهداشت، کشورهای همسایه و… می‌دانند که ما یکی از قوی‌ترین نظام شبکه‌ها را در سطح منطقه داریم».

وی افزود: «ما همواره واکسیناسیون روتین کشور را رایگان انجام دادیم و بحث دیروز و امروز نیست. در مورد واکسن کرونا هم آن واکسنی که در سطح شبکه توزیع شود قطعا رایگان خواهد بود و این موضوع قطعی است و به هیچ وجه بحث این‌که بخواهیم پولی از کسی بگیریم وجود ندارد».

رئیسی تاکید کرد: «اگر کسی در اولویت دریافت واکسن نباشد باید صبر کند تا نوبتش شود که بتواند واکسن را دریافت کند. در همه دنیا اولویت‌بندی وجود دارد و کشورهای بزرگی که خودشان تولید واکسن دارند هنوز نتوانسته‌اند همه‌ی گروه‌ها را واکسن بزنند و بر اساس اولویت پیش رفته‌اند».

وی ادامه داد: «کشوری مثل چین که خودش تولیدکننده است و از نظر مالی و تحریم هم مشکل ندارد، ۹ درصد جمعیتش را واکسن زده و هنوز ۹۱ درصد جمعیت واکسن نزده‌اند. قطعا آن ۹ درصد هم بر اساس اولویت بوده‌اند و برنامه‌ی ما هم بر اساس اولویت‌بندی ادامه خواهد یافت».

وی با بیان این‌که اصحاب رسانه ‌و خبرنگاران در گروه مشاغل حساس و در اولویت سوم دریافت واکسن کرونا هستند، گفت: «ان‌شاءالله اگر این دور را تمام کنیم به مشاغل حساسی همچون خلبانان، اصحاب رسانه، زندانیان و … خواهیم رسید». /پواکسیناسیون رایگان کرونا طبق اولویت‌بندی انجام می‌شودنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.