قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
blank

واریز ١٨٣٠ میلیارد ریال از منابع ارزش افزوده به شهرداری های فارس – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


واریز ١٨٣٠ میلیارد ریال از منابع ارزش افزوده به شهرداری های فارس – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی فارس، ناصرهاشمی با بیان اینکه این مبلغ از محل مالیات بر ارزش افزوده به حساب شهرداری‌ها دهیاری‌ها و امور عشایر فارس واریز شده، خاطر نشان کرد: نرخ مالیات بر ارزش افزوده ۹ درصد است که مطابق قانون شامل ۶ درصد مالیات و ۳ درصد عوارض ارزش افزوده است.

مدیرکل امور مالیاتی فارس با بیان اینکه در پنج ماه نخست امسال ۵۵۴ میلیارد ریال عوارض به حساب شهرداری شیراز و بیش از ۶۸ میلیارد ریال نیز به دهیاری‌های شهرستان شیراز واریز شد تصریح کرد: البته شهرداری‌های سایر مناطق استان به جز شیراز نیز ۸۰۰ میلیارد ریال دریافت کرده‌اند و دهیاری‌ها و عشایر استان نیز ۴۰۶ میلیارد ریال دریافتی داشته‌اند.

هاشمی با تقدیر از مودیان برای واریز مالیات بر ارزش افزوده، گفت: این نوع مالیات مصداق واقعی عدالت مالیاتی است که هیچ باری بر دوش تولید کننده نمی‌گذارد و مصرف کنندگان با توجه به میزان مصرفشان، مالیات پرداخت می‌کنند. ضمن آنکه حدود یک سوم آن خرج عمران و آبادانی شهرها تا دورترین نقاط محروم استان می‌شود و به عبارتی باعث توسعه متوازن می‌گردد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزواریز ١٨٣٠ میلیارد ریال از منابع ارزش افزوده به شهرداری های فارس – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.