قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

هیچ کوتاهی در راه‌اندازی مجموعه‌های سرمایه‌گذاری قابل قبول نیست – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


هیچ کوتاهی در راه‌اندازی مجموعه‌های سرمایه‌گذاری قابل قبول نیست – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، محسن افشارچی شامگاه شنبه در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی در محل اتاق بازرگانی زنجان، گفت: از مسئولیت آمار و ارقامی که در جلسه ارائه شد شانه خالی کنم چراکه در دوره مدیریت من نبوده است.

وی اظهار کرد: انتظار ما از مسئولان دستگاه‌های دولتی انجام سرمایه‌گذاری روی زمین به صورت عملی است تا مسیر پیش‌بینی شده برای حوزه اقتصاد استان محقق شود.

استاندار زنجان از برنامه‌ریزی برای برگزاری نشست با سرمایه‌گذاران در آینده خبر داد و گفت: برای اتفاقات مسیر سرمایه‌گذاری حساسیت دارم.

افشارچی تاکید کرد: هیچ کوتاهی در راه‌اندازی مجموعه‌های سرمایه‌گذاری قابل قبول نیست و باید به توسعه اشتغال استان توجه شود.

وی گفت: به سرمایه‌گذار بیش از یک تولیدکننده ثروت نگاه می‌کنم و از شما به عنوان سرمایه‌گذار حمایت می‌کنیم شما هم دست ما را در حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و ورزش بگیرید.

استاندار زنجان به مشکلات اقتصادی از جمله جذب سرمایه‌گذار تاکید کرد و افزود: هرچند این مشکلات وجود دارند ولی برای توسعه نیازمند جذب سرمایه‌گذار هستیم.

افشارچی به پنجره واحد سرمایه‌گذاری ایجاد شده که نوعی ایجاد بستر برای تسریع روند سرمایه‌گذاری اشاره کرد و افزود: وظیفه ما در این حیطه ارزیابی گزارش‌ها و نظارت بر عملکرد کارشناسان این حیطه است.

وی افزود: مشخص کردن مسیر حرکت در حوزه اقتصاد ضروری است و در این حیطه باید ناز سرمایه‌گذار را کشید و بستر را فراهم کرد.

استاندار زنجان تصریح کرد: از نرم‌افزار در اقتصاد دولتی به عنوان ابزارهای شفافیت استفاده می‌شود و نظارت در این خصوص مورد توجه قرار گیرد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزهیچ کوتاهی در راه‌اندازی مجموعه‌های سرمایه‌گذاری قابل قبول نیست – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − چهار =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.