قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
//هیچکس کارگران هفت تپه را برای برگزاری تجمعات اعتراضی مواخذه نکند + فیلم

هیچ کس کارگران هفت تپه را برای برگزاری تجمعات اعتراضی مواخذه نکند + فیلم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


هیچ کس کارگران هفت تپه را برای برگزاری تجمعات اعتراضی مواخذه نکند + فیلم

به گزارش خبرنگار دانشگاه اقطاع نیوز، صبح امروز، ۱۱ تیرماه چند تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن سفر به استان خوزستان در جمع کارگران معترض شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه حضور پیدا کردند و پای درد و دل‌های این قشر مظلوم نشستند.

سیدنظام الدین موسوی، عضو کمیسیون اصل ۹۰ و علی خضریان، عضو کمیسیون اصل ۹۰ و احمد نادری، رئیس فراکسیون مقابله با آسیب‌های اجتماعی، نمایندگانی هستند که امروز در جمع کارگران هفت تپه حاضر شدند.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در جمع کارگران هفت تپه گفت: ما نه برای نمایش و نه برای وعده از مجلس آمده ایم؛ بلکه برای حل مشکلات هفت تپه بین شما کارگران حاضر شدیم.

 

موسوی اضافه کرد: رسیدگی به وضعیت حقوق‌های معوق کارگران هفت تپه که مطالبه اصلی شماست، در دستور کار ما قرار دارد. چرا باید کارگران این شرکت ۴۹ روز برای پرداخت معوقاتشان تجمع کنند؟ هیچ کسی حق ندارد شما را برای برگزاری این تجمعات مواخذه کند.

وی ابراز کرد: با هدف حل مشکلاتتان به اینجا آمدیم و در گام اول باید با کسانی که با نام خصوص سازی، اموال شرکت‌ها را به تاراج بردند، برخورد شود و در گام دوم با واردکنندگان شکر به کشور برخورد می‌کنیم و در مجلس شورای اسلامی قطعا پیگیر این جریان و اعتراضات بحق شما خواهیم بود.

 

ناگفته نماند که یوسف بهمنی و ابراهیم عباسی نیز به عنوان فعالان کارگری شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در این تجمع اعتراضی سخنرانی کردند و به بیان مشکلات و مطالبات کارگران پرداختند.

 آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزهیچ کس کارگران هفت تپه را برای برگزاری تجمعات اعتراضی مواخذه نکند + فیلمنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.