قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

هیچ معوقه حقوق کارگری در استان بوشهر نباید به سال آینده منتقل شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


هیچ معوقه حقوق کارگری در استان بوشهر نباید به سال آینده منتقل شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، محمدتقی ایرانی عصر چهارشنبه در جلسه کمیسیون کارگری استان با اشاره به تلاش و نقش تولید کنندگان و کارگران در دوران تحریم‌های ظالمانه اظهار داشت: این تولید کنندگان و کارگران هستند که در دوران تحریم با سخت کوشی باعث شده‌اند تا چرخ‌های تولید همچنان بچرخد و زحمات ارزشمند این عزیزان، تحریم‌ها را بی اثر کرده است.

رئیس کمیسیون کارگری استان با اشاره به نزدیک شدن به پایان سال و لزوم پرداخت معوقات حقوق و مزایای کارگران افزود: انتظار داریم کارفرمایان، پیمانکاران و شهرداری‌ها، معوقات کارگری را در ایام باقی مانده سال به روز کنند.

ایرانی با اشاره به روند پرداخت حقوق و مزایای کارگران در استان خاطر نشان کرد: بیش از ۸۰ درصد شرکت‌ها در منطقه اقتصادی انرژی پارس، پرداخت‌های آنها در وضعیت مطلوب قرار دارد که امیدواریم ظرف هفته‌های باقی مانده تا پایان سال، همه معوقات کارگری پرداخت شده و هیچ معوقه‌ای نباید برای سال آتی باقی بماند.

وی بیان کرد: مطالبات کارگری به حقوق و مزایا محدود نمی‌شود و مدیران و کارفرمایان باید در راستای بهبود وضعیت ارتقا شغلی و امکانات رفاهی و معیشتی کارگران نیز تلاش کنند.

رئیس کمیسیون کارگری استان بوشهر گفت: یکی از مطالبات کارگران، افزایش حقوق و مزایا متناسب با وضعیت تورم از سوی بانک مرکزی است که باید توسط مسئولین مورد توجه جدی قرار گیرد و نباید در این زمینه کم‌کاری شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزهیچ معوقه حقوق کارگری در استان بوشهر نباید به سال آینده منتقل شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.