قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
هیاهو در فوتبال؛ سکوت در دیگر رشته های ورزشی!/ سلامتی کدام ورزشکار اولویت دارد؟!

هیاهو در فوتبال؛ سکوت در دیگر رشته های ورزشی!/ سلامتی کدام ورزشکار اولویت دارد؟! – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی اقطاع نیوز، پس از اینکه ستاد مبارزه با کرونا اجازه از سرگیری تمرینات در برخی از رشته های ورزشی و به خصوص فوتبال داده شد هیاهوی عجیبی در ورزش ایران به پا شد. برخی باشگاه‌ها که مخالف برگزاری رقابت‌های لیگ برتر بودند شروع به انتقاد کردند و حتی کار به جایی رسید که چهار باشگاه بخش خصوصی به وزارت ورزش و جوانان نامه نوشتند تا جلوی برگزاری رقابت‌های لیگ برتر را بگیرند و حتی به‌صراحت هم اعلام کردند در صورت عدم رسیدگی به درخواست آن‌ها به فیفا این نامه را می‌نویسند تا رقابت‌های لیگ برتر برگزار نشود.

هر چند که وزارت ورزش و جوانان هم بارها اعلام کرده که مسئولیت برگزاری رقابت‌های لیگ برتر برعهده سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال است و آن‌هاست که تصمیم می‌گیرند. فدراسیون هم تاکنون هیچ واکنشی نشان نداده و این روزها برخی از تیم ها تمرینات خود را از سر گرفتند تا در زمان برگزاری رقابت‌های لیگ که ۲۲ خردادماه است آمادگی کامل داشته باشند.

موضوع قابل توجه فعالیت دیگر رشته های ورزشی است؛ ستاد مبارزه با کرونا همچنان با فعالیت برخی رشته های ورزشی از جمله کشتی، ورزش های رزمی و … مخالفت کرده است اما در مقابل برخی رشته های انفرادی مثل دوومیدانی ورزشکاران تمرینات را از سر گرفته اند اما موضوع قابل توجه این است که از هیچ کدام از ورزشکاران دیگر رشته های ورزشی تست کرونا گرفته نشده است و این هیاهو تنها در رشته فوتبال است. در حال حاضر با مجوز ستاد مبارزه با کرونا فعالیت رشته دوومیدانی آغازشده و برخی ورزشکاران این رشته و از جمله حسن تفتیان راهی باشگاه انقلاب شدند تا تمرینات را از سر بگیرند اما نکته جالب این است که از تفتیان هیچ تستی گرفته نشد! این در حالی است که این ورزشکار کشورمان در لیست کاروان المپیک قرار دارد و سال گذشته توانستند سهمیه جواز در المپیک توکیو را در دوی ۱۰۰ متر از آن خود کند.

بدون شک مبتلا شدن ورزشکاران یا ناقل بودن آن‌ها به ویروس کرونا به هیچ عنوان خوشایند نیست اما اینکه ورزش ایران تنها به اهالی فوتبال اختصاص داده شود و از آن‌ها تست گرفته شود هم موضوع خوشایندی نیست به‌هرحال تمامی ورزشکاران و به خصوص المپیکی‌ها در سال منتهی به المپیک قرار دارند و سلامت آن‌ها برای ورزش ایران باید در اولویت باشد.

انتهای پیام/۴۰۵۷/

هیاهو در فوتبال؛ سکوت در دیگر رشته های ورزشی!/ سلامتی کدام ورزشکار اولویت دارد؟!:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۲۱:۳۰:۰۰

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.