قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

هیئت های مذهبی بهترین مجریان پروتکل های بهداشتی در مراسم ها هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


هیئت های مذهبی بهترین مجریان پروتکل های بهداشتی در مراسم ها هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

رضا محمدیان در گفت‌وگو با اقطاع نیوز بیان کرد: یکی از مطالبات مردم برگزاری مراسم‌های مذهبی ماه مبارک رمضان در راستای حقوق حق طلبی و تعالی و روحی است از این رو بایستی این گونه مراسم‌ها با توجه به شیوع ویروس کرونا ساز و کار مجزایی داشته باشند.

وی اضافه کرد: تصمیماتی که در ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا گرفته می‌شود و حی منزل نیست بلکه بایستی با تفویض اختیار به ستادهای استانی نسبت به اتخاذ تصمیم‌های لازم و صحیح توسط ستادهای استانی مدیریت بیماری کرونا اقدام شود.

او تاکید کرد: با توجه به اینکه برگزاری مراسم‌های آئینی و مذهبی یکی از مطالبات جدی مردم از مسئولین است لذا این خواسته در میان طبقه‌های مختلف مردم وجود دارد که در راستای برگزاری مراسم‌های ماه مبارک رمضان و با توجه به ویژگی که این ماه دارد راهکار جایگزین برگزاری مراسم آئینی در این ماه تعیین و اجرایی گردد.

محمدیان تاکید کرد: هیئات مذهبی و مردم متدین استان فارس نشان دادند که همواره در رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی ثابت قدم بوده‌اند زیرا تاکنون همه گیری ابتلاء در هیأت‌های مذهبی گزارش نشده و تلاش شده تا اگر برنامه‌های مذهبی در استان اجرایی می‌شود شیوه نامه‌های بهداشتی نیز با جدیت دنبال گردد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزهیئت های مذهبی بهترین مجریان پروتکل های بهداشتی در مراسم ها هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.